Elutasítva Unban kérelem Charles Hampton--> bencx

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jan Bruno

Barangoló
2019. 01. 12.
108
18
Inárcs
V4 karakter
Charles Hampton
LV karakter
Brian Watson
V2 karakter
Jan Bruno
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Charles Hampton ~

A ban időpontja:
~ 2021.08.18 ~

A ban időtartama:
~ 1 hónap. ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ @bencx. ~

A ban oka:
~ "
You are banned temporarily. Reason: "Frakció minősítés, súlyos stílus @bencx. "
Try again in 20d 23:06:55"
~


Amiért szeretnéd az unbant:
~ Sziasztok! nem olyan rég történt a ban. Az én hibámból adodott az egész ok, amiért én bant kaptam. Úgy indult, hogy egy játékos nekem jött InGame, nyilván ő volt a hibás és amikor kérdőre vontam körübelül ő akart engem kirabolni, ez nem az első eset volt. Elegem lett és ráírtam Csabesz-ra, hogy tudnánk e erről a szituációról beszélni. Amíg nem válaszolt fel mentem ts3-ra és bementem egy moderátor szobába az embereknek ezt a sziutációt elmesélni, és hogy ők mit gondolnak róla és mit tegyek. Már itt el lett a részemről rontva egy dolog, mert nem oda kellett volna bemenni, hanem egyből Csabesz váróba. Bementem a srácokhoz és elmestéltem nekik a szituációt feldulva, persze nem őket hibáztattam sem mást, mert nem is tudtam kik jöttek belém nekik csak elmagyaráztam, hogy ezt a szituációt már unom. Zet követően bele szóltak olyan emberek akik civilek voltak, de nem láttam, hogy ők voltak csak a végéd derült ki, és olyat megjegyzéseket tettek hozzá, amin még egy lapáttal raktak a gondolataimra. Személy szerint senkit nem szidtam és nem is szerettem volna, mert ahogyan említettem, nem tudtam kik voltak és nem is ez volt a cél, hogy én be menjek egy ügyfélszolgálat szobába és elkezdjek szitkozódni. Ahogyan elmeséltem a szituációt valószínűleg kicsúsztak olyan mondatok amiknek nem kellett volna, hozzá tenném én senkit nem szerettem volna szidni, mert nem az én személyiségemhez tartozik, de sajnos sikerült. A minősítés az abból jött, hogy mondtam: Drága a szereltetés és elegem van hogy a játékosok a hibásak és nagyon drága a szerelés [ Ezt próbáltam volna megfogalmazni, de sajnos becsúsztak csúnya szavak] Azért lenne fontosszámomra az UNBAN , mert jelentkeznék egy frakcióba ,amihez szükséges lenne! Belátom hibáimat és átlátom az ügyet és igazatok volt! Remélem megkapom az UNBANT fontos lenne! ~

Megjegyzés:
~ Nincsen. ~

 

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 501
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szia! Megértem, hogy mi miatt volt ilyen stílusod és miért beszéltél így a srácról ügyfélben. Ha elsőként egy unban kérelemmel próbálkoztál volna, és nem egy panaszkönyvel akkor ez a kérelmed valószínüleg el lenne fogadva. Ezt most nem fogom elfogadni, viszont ha szeptember első felében írsz egy kérelmet, akkor átgondolom mégegyszer a dolgot. Zárható és helyezhető ez most.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.