FA/SA bírálatára vár Brien Xavier - Step

borsodipisti

Újonc
2023. 07. 06.
10
2
V4 karakter
Cristobal Kaufman
LV karakter
Brien Xavier
V2 karakter
nincs
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< Brien Xavier >

Kitiltás időpontja:
<
2023. 12. 08. 18:38 >

Kitiltás időtartama:
<
örök >

Admin neve, aki kitiltott:
<
Step >

A kitiltás indoka:
<
Farmmal való átverés. >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
  1. Sziasztok.már fél éve kivagyok bannolva.Tudom,lehet hogy rövidnek tűnik de egyszerűen majd bele pusztulok hogy nem tudok see MTA lv-zni.Egyszerűen nekem ez a szerver jelentette a RP fogalmát.Nagyon sokat gondolkodtam a bannom óta,elolvastam a szerver szabályzatát is,hogy máskor ilyen ne tőrténnyen.sajnálatos módon,mikor épp a gyereknek kiadtam a farmot,nem tudtam gép közelében lenni.Épp karácsony kezdete volt,és nagyon sokat nem tudtam játszani.kellett segíteni a családnak,és sok dolga is volt akkor,amire játék mellett nem tudtam volna tanulni.Mivel 8.osztályos voltam,ezért nem volt időm játszani ugyan is sajnos tanulás mellett muszály volt a felvételire is tanulnom.Ezmiatt a 3 dolog miatt semmivel nem játszottam körübelűl és a farmot is elfelejtettem.nem tudom mennyivel tartozom,de esküszöm ki is fizetném neki.Nagyobb jailt is elfogadok,csak had rp-zek olyan jókat,mint régen.Esküszöm máskor oda figyelek,csak légyszíves had játszak újra a barátaimmal.Ha viszont nem fogadná el légyszíves írd le hogy mikor írjak ujjat.
 
  • Fire
Reactions: KOMODIJNOS

Jhnny

If you want a thing done well, do it yourself.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 611
2 484
LV karakter
sean.fraser
Keress fel discordon. (.dzsony00)

Edit:. 5.000.000 dollárt kell összeszedni augusztus elsejéig.