Újrakezdés 0 ról.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Farisz

Újonc
2024. 02. 12.
1
7
Tiszaújváros
V4 karakter
Jeremias Gilmore
dzsuziforum.png

- InGame neved -
Jeremias Gilmore

- Miben tudok segíteni? -
karakter teljes nullázása/ törlése

- Bizonyítékod [kép / log] -
Válaszod

- Egyéb megjegyzés -
Szép napot!
Elég rég regisztráltam a játékban és sok sok időt ki is hagytam mindenféle indokkal és ez meg is látszik hogy 2017 óta 5K + percem van csak. De mióta vissza tértem zavar hogy nem tudok Új karaktert kezdeni és valóban 0 ról indulni mint egy kezdő ( annak is számítok hiszen kb semmit nem tudok a játékról mikor visszatértem az Inventorit se sikerült megnyitnom míg meg nem kérdeztem egy SGH-t hogyan kell )
Szóval szeretnék újra "kezdő" lenni és tényleg valósan új játékot kezdeni abszolút nulláról. Gondoltam Újra regisztráción és miegymás butaságon de nem szeretnék Bant kapni szeretném ezt tisztán megoldani ha van rá lehetőség.
Egyszóval pénzt kocsit, játszott percet ha lehet mind nullázni szeretném vagy törölni és új karaktert létrehozni akár úgy hogy mindenféle vizsgán végig megyek.
Sose voltam Admin jailben, nem volt panasz se rám hiszen nem is nagyon játszottam. Ha jól sejtem körözés se nagyon lehet rám mert nem csinálok semmit olyan.
Mivel 2 gyerek van a háznál amúgy is ritkán tudok játszani és így a fórum olvasása se biztos hogy minden napra de igyekszem figyelni hogy mi lesz a válasz.
Előre is köszönöm.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.