Újraéledés utáni idő számolása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

aBalázs

Ötleted:
Újraéledés utáni idő számolása 15 percig.

Megjegyzés:
Az ember feje felett lenne egy kis ikon, alá pedig oda lenne írva 15 percen keresztül, hogy pl.: 6 perce éledt újra. Ez megkönnyebíteni a Rendvédelmisek munkáját, mivel elég sok olyan eset van, hogy M4-el fut a hátán, a Rendvédelem felszólítja, és kiderül, hogy akkor éledt újra.
 
Utoljára szerkesztve:

apatrik

?Ex OMSZ Főleader | Ex Taxi Főleader?
2019. 01. 10.
604
346
22
Győr
V4 karakter
Clyde Kenny
LV karakter
Aiden Bennett
V2 karakter
Aiden Newman
Úgy is fognak jönni az olyan válaszok,hogy "ne csináljunk a v2-ből v3-at".
Ha már az animba esés dolog be lett rakva akkor ez is jöhetne,mert van olyan,hogy hiába éled újra és vissza jön a helyszínre akkor pedig megint le van lőve és utána az lesz a hibás aki lelőtte avagy elkapta az adott fegyverest.
Ezzel látná mindenki, adminok valamint a rendvédelmisek,hogy az adott fegyveres most éledt újra.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Ez nagyon jó kis ötlet. Azt még beleírhatnád hogy amikor megvan halva akkoris mutassa az idejét a feje felett. De ez csak saját ötlet úgyhogy nem szólok bele. Azért támogatom
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
176
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Ötletedet csak támogatni tudom, hasznos lehet a rendvédelem valamint nekünk adminok számára is.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
795
405
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Ha már az animba esés dolog is bekerült,akkor vele együtt jöhetett volna ez is,de ami késik nem múlik.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nagyon jó ötlet,hasznos lenne,sokszor volt már olyan velem is hogy nem rég éledtem fel és már üldözni akartak,támogatom!
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Ezt az ötletet csak támogatni lehet számos alkalommal fordult elő hogy korháztól futottam haza adminnak ugye nem köteles a getelés stb..
És jöttek a rendvédelmisek sokkolgatás ment és nyilván bizonyítani kellett hogy én meghaltam. Ezzel elkerülhető lenne a felesleges időhúzás
ha nem is ugyan az a script kerülne be hanem egy másik változata akkor a hurrogás sem lenne szerintem (egyik helyről a másikra könnyű betenni stb szokásos szövegek..)
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Köszi a sok támogatást, reméljük bekerül ez a kis apróság a szerverre. Sokat segítene Rendvédelem & Adminisztrátor részére is.
 

asmoky

fallen angel
2019. 01. 10.
3 407
7 927
21
V4 karakter
Patrick Steele
LV karakter
Patrick Mendoza
Igen, ez egy elég hasznos ötlet. LV-s verzió bekerülhetne, hogy 20 percig nem tudnak lőni.
 
  • Tetszik
Reactions: Fede és aBalazs

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
[Szerverrel kapcsolatos ötletek]

Neved:

aBalázs

Ötleted:
Újraéledés utáni idő számolása 15 percig.

Megjegyzés:
Az ember feje felett lenne egy kis ikon, alá pedig oda lenne írva 15 percen keresztül, hogy pl.: 6 perce éledt újra. Ez megkönnyebíteni a Rendvédelmisek munkáját, mivel elég sok olyan eset van, hogy M4-el fut a hátán, a Rendvédelem felszólítja, és kiderül, hogy akkor éledt újra.
Felírva
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.