Új szabályzati pont ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Mark Barger >

Ötleted:
< Amióta bent van az event, naponta legalább 3, de inkább 4 bejelentés érkezik verekedés miatt Palominoban a partról. Szerintem egyáltalán nem tolerálható, ha napi szinten legalább 10-15 embert animbavernek kb. a semmiért. Ötletem röviden annyi lenne, hogy szerverszabályzatba belefoglalni: Eventen tilos a bármilyen jellegű feszültségkeltés, verekedés. Szerintem ezzel mindenkinek a játékélményén lehetne javítani, nem kerülne senki kellemetlen helyzetbe. Tudom, hogy animig ütés IC ügy, de akkor sem normális az efajta cselekedet. Akárhányszor arra járok minimum ketten mindig animban vannak rendszeresen. >


Megjegyzés:
< Nincsen. >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Feleslegesnek tartom, ha megvan hozzá a megfelelő ic szituáció, rp akkor nem tudom mi a probléma. Az utóbbi időben lehetett hallgatni kevés a játékos, nincs annyi rp szituáció, "akció". Most ezáltal lett több lehetőség a rendvédelem és az OMSZ számára is.
 
  • Tetszik
Reactions: KevinV2 és Zacsii

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
431
289
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Drexel és bubával értek egyet. Nem kell mindenre szabály.
 
  • Tetszik
Reactions: KevinV2

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Részben jó lenne, viszont részben nem. Mivel ha belegondolsz az eddigi napi 2-3 akcióból, most 5-6 is simán van, ami a rendvédelem számára jobb mint volt. Ha tényleg beszólogatsz a játékosoknak, vagy ők neked, véleményem szerint meg is érdemlik. Ez egy jó RP lehetőséget ad hozzá a játékélményhez. Ez olyan, mint a kaszinó, 50-50% ki jön ki belőle rosszabbúl.
 
  • Tetszik
Reactions: KevinV2

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Felesleges lenne, legalább most él a szerver, van ezer meg 1 akció, a playerek, rendvédelemnek is legalább van mit elintézni, de ha már itt járunk, van benne jó dolog is, pl nem egyszer láttam hogy ugyanaz a player van animba, ez neki nyilván rontja az élményt. Azthiszem LV-n van ilyen hogy 4 sárkány kaszinónál felesleges feszültségkeltés nem engedélyezett, ha ide ennek valami enyhített formája bejönne, pl fegyvert tilos lent használni, már megvan a probléma oldva.
 
  • Tetszik
Reactions: Browniee és Suba

AndrewRyan

Zöldfülű
2019. 02. 20.
205
884
22
Monor
V4 karakter
✘ ✘ ✘
LV karakter
✘ ✘ ✘
V2 karakter
Andrew H. Ryan 🇰🇵
Feleslegesnek tartom, ha megvan hozzá a megfelelő ic szituáció, rp akkor nem tudom mi a probléma. Az utóbbi időben lehetett hallgatni kevés a játékos, nincs annyi rp szituáció, "akció". Most ezáltal lett több lehetőség a rendvédelem és az OMSZ számára is.

Ez ennyi, teljesen IC ügy. Nyilván addig amíg van rá megfelelő indok, de nem hiszem hogy valaki random bevágja a pacekot és elkezdi kifektetni a playerek, van ilyen de azt szankcionálják is.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Ez IC ügy ha meg simán elkezdenek gyepálni minden RP nélkül az meg Non rp.. miért kéne ezen bármit is módosítani. Animba vernek csak úgy akkor hívsz egy admint ő meg szankcionálja.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Teljesen felesleges. Épp ezaz, mindenki horgászik, néha van 1-2 üldözés, meg 1-2 ATM, de mi, rendvédelmisek, nem tudunk mit kezdeni magunkkal, mivel a szerver fele Palominoban van.
 
  • Tetszik
Reactions: Bessenyei

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
szia, szerintem ez teljesen IC ügy ha valaki verekedik a part helyszínén, igy nem támogatom az ötletet.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.