Új szabályzati pont eltörlése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
781
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Thommas Creed >

Ötleted:
< Kivegyék azt a szebálypontot hogy ne parkolhasson 3 nál több jármű egy birtokon. >


Megjegyzés:
< Az a baj ezzel a szebálypontal hogy a birtokok értelme elveszik, semmi értelme max "flexelni" lehet vele, főleg akkor ha a birtokon nem kivitelezhető a garázs.>
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ez így van sajnos, viszont ezek laggoltatnak elméletileg. Nyilván jó volna ha birtokon kint tárolhatnánk vagy a ház területén annyit amennyi elfér, mert ennyi erővel egy garázst is vehetünk és a háznak, birtoknak nincs értelme.
Szerintem ha tényleg ez laggoltat és ez miatt vannak a kifagyások akkor meg kell értenünk, hogy a közösség érdekében ez megfelelő, viszont úgy gondolom ha kiderül, hogy nem ezek okozzák a kifagyásokat akkor egy bizonyos idő után lesz formálva ez a szabálypont elvégre nem hinném, hogy azért került be ez a szabálypont mert irigykedtek a birtokokon álló járművekre. :D

Az írásodban lévő hibákat pedig javítsd ki, mert elég kellemetlen így olvasni a témát.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: tommenxd és CJ

CJ

Zöldfülű
2019. 01. 10.
185
365
V4 karakter
Carlo Johnson
LV karakter
Carlos Johnson
V2 karakter
Carlo Johnson
Támogatom ezt az ötletet, a múltban is ha elmentem egy olyan birtok mellett, amelynél sok jármű parkolt, esetleg kicsit lejjebb ment az fps-em, de az sem annyira, hogy kifejezetten zavaró legyen. Illetve jelenleg nem ezekkel a birtokokkal van a gond hanem az Aranybank-Kórház közti területtel illetve most már a pláza környékével, mivel ezek azok a helyek ahol én illetve jó pár játékos kiszokott fagyni.
 
  • Tetszik
Reactions: Darko. és Buba
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.