Új robogó ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 04. 01.
3
3
V2 karakter
Bátyai Gergő
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Batyai Gergo >

Ötleted:
< Sziasztok! A szerveren jelenleg egy robogó található a Honda Click ami az én észrevételeim alapján nem túl népszerű a játékosok körében. (személyes véleményem!!!) Én magam hatalmas robogó fan vagyok IRL is, és a kedvencem a Vespa. Na most szerintem majdnem minden ember halott már a Vespáról a világon. Úgy gondolom hatalmas érdeklődés van irántuk szerte mindenhol a világon napjainkban is. Engem nagyon boldoggá tenne az ha a Honda Clicket felváltaná a Vespa. Pontos típust nem tudok mondani mert én személy szerint mindegyiket imádom, de talán a régebbi típusoknak van egy felismerhetőbb vagy jellegzetesebb formája/alakja. >


Megjegyzés:
< A Vespa ideális jármű lehetne akár a kezdő vagy szegényebb játékosok számára is hiszen a robogó jellegzetes formáját majdnem mindenki felmismeri és kedveli, plussz lehet hogy az alacsony ára miatt is sokan megvásárolnák a kis Vespát! >
 
  • Tetszik
Reactions: Nevada

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nagyon kevesen használnak robogót, szerintem felesleges is a szerverre, ki kellene inkább szimplán venni. Robogót akit eddig láttam használni az 99%-ban FUN miatt használta.
Szerintem teljesen felesleges a csere.
 

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Hát van rá igény szerintem. Nekem is van pont eladóban és eddig 30 milliót ajánlottak érte. Aminek nincs értelme a biciklik. Talán a bmx-nek a bandásoknak. A többit be lehetne tenni nyugodtan bérlésbe x pontokra a térképre.
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
832
1 381
LV karakter
Fred Hemsworth
Új jármű modellekkel kapcsolatos ötletet a Jármű ajánló [KATT] témába, hozzászólásként jelezzétek, hisz azért lett létrehozva.
Ezt elteszem a lezártakhoz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.