"Új" Gold m4

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dartheons

Barangoló
2019. 05. 12.
122
312
V4 karakter
Leon_Halevy 🇮🇱
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zack McCarthy >

Ötleted:
< A régi Gold és/vagy talán a többi M4 skin vissza állítása (Azokat még nem láttam de gondolom ott is ilyen történt) >

Megjegyzés:
< Nos hát ez a frissítésben tényleg voltak jó dolgok, jó pár fegyver kapott új skint, új kés skinek ami tényleg jók. De azt nem értem ami jó ahhoz miért kell hozzá nyúlni? ÚJ "Gold" m4 https://imgur.com/N4Q8wka , Régi Gold m4 https://imgur.com/jtiJfaW lehet csak nekem tűnik fel, de mintha ha csak a színét fogták volna vissza. Ez a kép jármű lámpa előtt készült https://imgur.com/a/2WseNTO . Szóval ennek nem igazán tudom mi volt a lényege, mert így a többi gold felszerelés mellett ez így teljesen elrontja a színtaxot. >
 
  • Tetszik
Reactions: Esli

Dartheons

Barangoló
2019. 05. 12.
122
312
V4 karakter
Leon_Halevy 🇮🇱
Szia, egy Rp szerveren bizony előfordulnak olyan szituációk amikor szükség van fegyverekre, kérlek most ne tereld el a téma lényegét.
 
  • Vicces
Reactions: bubbi és Kelford

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Attól hogy van valakinél pár fegyó attól függetlenül nem csak a dm meg az üldöztetés miatt lehet felmenni v2re. Aki akar egy glockal is tud dmelni, fegyvertelenül is üldözőbe vehetik. Attól hogy valaki nem kocsikra hanem skines fegyókra költi a pénzét attól ugyanúgy lehet értelmes rps ember. Ha az akcióhoz kell távolra m4, közelebbre mp5 és teljesen közelre egy tec-9 akkor miért ne hordhatná magánál? 1 fegyver 1 féle helyzetben jó, a többiben nem biztos. Azért van több féle fegyver, hogy a szituációhoz megfelelően tudjon az ember megfelelő fegyvert választani, ha annyira közel vannak, hogy nem tudsz lőni akkor mi van? Elkezded ütögetni? Nem, előkapod a katanát és már kapta is. Aki meg nem teheti meg hogy vesz magának ilyen felszerelést annak nem irigykednie kell, hogy túl erősek vannak ellene, hanem elmenni dolgozni.
Jobban felvagy szerelkezve mint egy Tek-es.
Hát úgy látom, hogy te is abban a tudatban élsz, hogy csak a rendvédelem győzhet, csak nekik lehet igazuk. A TEKesek valami példamutató emberek, hogy a tekes felszerelésnél nagyobb felszerelése nem lehet senkinek?

++EDIT: A régi ver. 1 m4 nekem is jobban tetszett mint a mostani
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Te amúgy valami tini nindzsa teknőc vagy? Vagy jön a világ vége? Hogy m4-el, katana-val, mp5-el, tec9-el késsel járkálsz? Jobban felvagy szerelkezve mint egy Tek-es. És akkor gondolom te is az RP miatt jársz fel a szerverre. A dm, üldöztetés ismeretlen számodra gondolom.
fhuu te amúgy valami tini nindzsa forumozó vagy aki csak beefelni próbálgat ? vagy nincs más dolgod? forumon írogatsz és minősítesz mindenkit úgy , hogy tereled a topic lényegét? gondolom te se azért vagy itt , hogy véleményt fejts ki a topic lényegéről , a vélemény kifejtés számodra ismeretlen gondolom. egyébként szerintem is váltsák vissza! TÁMOGATOM
 
  • Tetszik
Reactions: Vendr1ck és Esli

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali, ráncfelvarrást kaptak. Azokat a skineket is én készítettem, és visszanézve azokra hányingerek voltak. Ezek az új skinek realisztikusabbak, szebbek (Javítsanak ki a játékosok ha nem így gondolják), igaz talán kicsit sötét, amin nyilván tudunk módosítani. Viszont ezek már nem lesznek lecserélve, úgyhogy nyugodtan szívvel eladhatod. :)
(edit: Világosítottunk a GOLD-on. Éjjeli restart után már úgy lesz.)
 
Utoljára szerkesztve:

Dartheons

Barangoló
2019. 05. 12.
122
312
V4 karakter
Leon_Halevy 🇮🇱
Igen, gondoltam szerintem minden munkád eddig nagyon precíz és hasznos volt, csak most ezzel nem igazán értek egyet, de azért köszi a választ.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Hali, ráncfelvarrást kaptak. Azokat a skineket is én készítettem, és visszanézve azokra hányingerek voltak. Ezek az új skinek realisztikusabbak, szebbek (Javítsanak ki a játékosok ha nem így gondolják), igaz talán kicsit sötét, amin nyilván tudunk módosítani. Viszont ezek már nem lesznek lecserélve, úgyhogy nyugodtan szívvel eladhatod. :)
(edit: Világosítottunk a GOLD-on. Éjjeli restart után már úgy lesz.)
Ez esetben zárom és helyezem.
@AdammegAz
@Montes123 pedig kapta az 1 hónapos kitiltást a stílusa végett.
 
  • Tetszik
Reactions: csibszi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.