Új Frakció

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Loki6585

Újonc
Támogató
2019. 06. 21.
14
15
V4 karakter
Lia Saveruci
V2 karakter
Lia Saveruci
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Antonio Saveruci >

Ötleted:
< A parkoló őrség mint frakció hasonlóképp mint v3-on >

Megjegyzés:
< Szerintem nem csak engem zavar a nagyon sok széthagyott autó és ez szerintem egy pozitiv változtatás lenne >
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Mintha régebben is felhozta volna már valaki , hogy ilyen frakció kerüljön be. Egyáltalán nem támogatom a szerverre. Itt nem magával a frakcióval lenne probléma , hanem így is a többi legális frakció keresi a tagokat mert ember hiány van szinte mindig és ez még abból a kevés jelentkezőből vinne el. Ez ellen lehetne tenni máshogy is , nem hinném , hogy ehhez egy plusz frakció kellene , vagy a rendvédelem kapjon jogot ,hogy lefoglalja , vagy a szerelő frakciók vontatósai kitudnák engedni a kéziféket , vagyis "szereléssel" és elvontathatnák a roncs telepre ha nincs a telepen sok munka. Viszont akár a Kormány frakció hatáskörébe is tartozhatna , hogy a közterületen levő több napja elhagyatott autókat elszállítsák.
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Ezzel egyetértek,engem is zavarnak az úton elhagyott kocsik,viszont a többsége munkajármű.Engem az idegesít,amikor megyek az úton és egyszer csak belemegyek egy elhagyott munkakocsiba és egyből totálkáros a kocsim.TÁMOGATOM.
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Igen,az ORFK alosztálya lenne!Úgy tetszene nekem is!
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Ja értem,én úgy gondoltam,hogy lehetne egy külön osztálya arra,hogy ki lehet hívni őket,elviszik és ott foglalják le,egy adott hq-n.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Ezzel egyetértek,engem is zavarnak az úton elhagyott kocsik,viszont a többsége munkajármű.Engem az idegesít,amikor megyek az úton és egyszer csak belemegyek egy elhagyott munkakocsiba és egyből totálkáros a kocsim.TÁMOGATOM.
A munkakocsival kapcsoltban , pedig lehetne az adminisztrátoroknak új parancs , 1 hogy megtudják nézni kié a munka kocsi így a munka jármű magán célra is könnyen kideríthető lenne ha pl. városházán ott egy munka kocsi 2. tudják törölni ezeket a széthagyott munkakocsikat.
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
A munkakocsival kapcsoltban , pedig lehetne az adminisztrátoroknak új parancs , 1 hogy megtudják nézni kié a munka kocsi így a munka jármű magán célra is könnyen kideríthető lenne ha pl. városházán ott egy munka kocsi 2. tudják törölni ezeket a széthagyott munkakocsikat.
Igazad van!
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
1 hogy megtudják nézni kié a munka kocsi így a munka jármű magán célra is könnyen kideríthető lenne ha pl. városházán ott egy munka kocsi
/getjobowner
2. tudják törölni ezeket a széthagyott munkakocsikat.
/deljobveh

Nem kellenek új parancsok, mivel most is vanank rá.
Az ötletet pedig nem támogatom, teljesen feleslegesnek tartom.
 

Skyler

Zöldfülű
2020. 01. 03.
162
311
20
V4 karakter
efraim fonesca🇲🇽
LV karakter
nicolas triano🇲🇽
Erre annyit tudok mondani, hogy: SeeMTA V2 ez.
 
  • Vicces
Reactions: #Bálint#

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Véleményem szerint egy új frakciót erre létrehozni teljesen felesleges, a szerveren lévők közül is nem egy szenved taghiányban.
Rendőrségnél a /lefoglal ("NPC-s lefoglalás") is el lett utasítva.
[Katt Shifty hozzászólásáért!]
Kormánynál szintén el lett utasítva (maga az elvontatás is), pedig próbálkoztunk vele.
[Katt Tamási hozzászólásáért!]

Ezeket leszámítva egyetértek azzal, hogy valamit kezdeni kéne a helyzettel.
Egy utcát lassan nem találni a városban, ahol ne lenne legalább egy totálkáros autó.
Nem lenne nehéz változtatni ezen, csupán egy engedély kéne a szerver vezetősége felől.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ez nem alosztály... A járőröző egységek ha látnak egy tilosban parkolást vagy egy random elhagyott autót akkor lefoglalják és kapitányságon ott van az NPC akitől pénzért vissza lehet kérni.
Igen ám, de a lefoglalás rendszer bugos. ?
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
Na sziasztok elég érdekes topic, sok ember le írta a véleményt, én úgy tudom hogy Tamási nem akarja,az önkormányzatnak se engedte hogy legyen nekik mint ,,Közlekedés felügyelő", igaz sok ember le írta hogy az a rendőrség feladata lenne, ez így igaz de ameddig nincs egy olyan lehetőség nekik hogy ne legyen buggos és megfelelő legyen a rendőrségnek addig nincs értelme egy ilyen topicot nyitni mert úgy se lesz elfogadva.
 
  • Tetszik
Reactions: Renato

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Az ORFK ezt nyugodtan csinálhatná.

Természetesen mi is gondoltunk hasonlóra, sajnos jelenleg nem megvalósítható.
A kézifék által nem mozdítható járműveket nem tudjuk elvontatni, illetve felnyittatni sem tudjuk.
Jelenleg nem rendelkezünk annyi parkoló helyiséggel, ahol ezeket a lefoglalt autókat tárolni tudnánk
hiszen mindenki tudja, hogy legalább 50 autóról beszélünk.
Frakció fejlesztési kérelmünkben rengetegszer kértünk egy parancsot, ami ezt a jelenlegi ügyet megoldaná,
sajnos ezek a kérelmi pontok elutasításra kerültek. (/lefoglal)
Mint mondtam, jelenleg sajnálatos módon nem megvalósítható, megértést köszönöm!
 
2020. 03. 10.
65
21
23
V2 karakter
Dexter Quentin
Valami kellene, mert brutális hogy mi van a fix telep előtt. Majdnem napi szinten geteltetjük el az autókat, ès másnap már tele is van ugyan úgy.
 

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Szerintem nem kellene ide " Parkolás Felügyelet " bőven elég ha az ORFK-nak behozzák azt a szabályt hogy tilosban parkolónak az autóját lefoglalni SZABAD . Attól elnézve TÁMOGATOM!
 
  • Vicces
Reactions: Bazsi

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Szerintem új Frakció fölösleges lenne. Ha az ORFK-nak működne e /lefoglal parancs akkor azzal szerintem az ORFK nézhetné ez a dolgot.
Így NEM TÁMOGATOM
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
A frakció tegnap bekerült a szevere.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.