"Új email érkezett az sccs hivatalos email címére" Rico Delgado Jelentkezése az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Misu

Újonc
2019. 01. 20.
27
7
21
Budapest
V4 karakter
Cornelio Reyes
LV karakter
Charlie D Gedeon
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Rico Delgado~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ ha beleszámitjúk a régi V2t is akkor olyan 30 40 ezer percem lehet de mivel sajnos egy párszor azóta újra raktam a gépemet új karaktert kellett létrehoznom így a jelenlegi karakteremmel 6000 percem van~

Hányas szintű vagy?
~ Jelenleg 10es szintü ~

Hány éves vagy?
~ 16 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam egy pár frakcióbban voltam Fix and Driveos is annak idején mikor a frakció megnyilt illetve voltam navos illetve megjártam egy párszor az illegált is. Kilépéseimnek az oka:újraszervezés vagy saját általam való kilépés~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Igazából azért mivel régen bent voltam egy jó ideig és elgondolkoztam hogy milyen jó életem volt akkoribban illetve rengeteg barátra tettem szert és megprobálom hátha így járok mint régen~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 2-3 órát tudok eltölteni mivel jelenleg gimnazista vagyok illetve mellette sportolok is így probálom egyensúlyozni a kettőt~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~https://imgur.com/a/jxcnbGq ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/jxcnbGq ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Arsenie Mihnea vagyok vagy ahogyan legtöbben szolítanak Misu.Jelenleg Budapesten tanulok gimnáziumba illetve egy jó ideig ott is szeretném folytatni a tanulmányaimat.Nagyon régóta játszok számitógépes játékokkal köztük a seemtával-is.Jelenleg két hobbym van szeretek telefonokat javÍtani illetve újra a régi állapotukba hozni illetve a másik hobbym még a producerkedés azon belül is a trap beatek készítése.Jelenleg Focizom de egy sérülésnek köszönhetően jelenleg úszok.~



Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Válasz ~
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Serial váltással megtudtad volna oldani hogy a régi accod meglegyen. Az a ban se olyan szép a percedhez képest, valamint az aktívsággal lenne egy kis gond..
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Új karaktert hoztál létre, oké. Az új karaktereddel 2017 első hóban kaptál egy bant, azaz 2 éve. UBt nemtudom mikor kaphattál, de nagyon kevés a perced ahhoz képest hogy mióta játszol. Elutasítva.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki és beneyyy.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.