Új Bank Rendszer

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tomi_

Barangoló
2020. 06. 17.
138
221
17
Szatmárnémeti
V4 karakter
Kyrie Peterson
Sziasztok! Először is tudom, hogy most nem ezek az ötletek a legfontosabbak, unatkoztam gondolom készítek egy ilyet.

1.
1.png
Mint a képen is lehet látni ez egy alap felület lenne ahol megtekinthetjük a számlánk állását, a kezelési előzményeinket és egy pénzmozgási statisztikát. Ezen nagyon nincs mit magyarázni.

2.
2.png
Ugye lehetne utalni pénzt más játékosoknak számlán keresztül. Azt gondolom, hogy ki kéne veni a Készpénzes fizetésnél az adót, mivel IRL se fizetünk adót egy pénz átadása után. A KP-s fizetéssel ellentétben a számlás fizetés adózna. Mikor kiválasztod a számlacsomagot, amiről később beszélek mindenki kap egy számlaszámot. Más játékosnak úgy tudnál utalni, hogy a tranzakció fülnél beírod az adott játékos számlaszámát, a pénz összeség és egy szöveget például, hogy mire küldöd a pénzt, vagy milyen indokkal. Itt is találhatunk egy tranzakció naplót.

3.
3.png
32.png
Ehhez nem szeretnék sok mindet hozzáfűzni, a képek magukért beszélnek. Röviden nem lenne automata kamat rendszer, hanem ilyen pénz lekötéses módszer lenne.

4.
4.png
Nagyon ehhez sincs mit hozzáfűznöm. Itt ki lehetne választani a számlacsomagot, amelyiket használni szeretnénk.

Utólag még pár dolog.
Ezzel a rendszerrel együtt ugye bejönne a bankkártya item. Az ATM-ből csak úgy tudnánk kiveni pénzt, ha az ATM-re húzzuk a bankkártyát.
A boltokban lehetne bannkártyával fizetni.

Köszönöm szépen, ha elolvastad. Kérlek véleményezzétek az ötletemet és nézzétek el a nem túl jó minőségű példa képeket. Az ötlettel kapcsolatban elfogadok Pozitív illetve Negatív véleményt is! További jó játékokat!
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
567
1 059
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Én egyébként azt is támogatnám, hogy alakuljon meg egy új frakció: See City Bank. Élő játékosokkal, bankárok, igazgatók, pénzszálítók stb...
 
  • Imádom
Reactions: Kalmi

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
Én egyébként azt is támogatnám, hogy alakuljon meg egy új frakció: See City Bank. Élő játékosokkal, bankárok, igazgatók, pénzszálítók stb...
Bank of Los Santos - valami ilyesmit próbálunk összehozni csak szerveren lévő scriptek nélkül.

Nem szeretek spoilerezni és nem is szerettem volna, viszont mégis szeretnék valamit ideírni az egészhez, mégiscsak az ötlet felvetése előtt pár hónappal kezdtük el kialakítani a mi megoldásunkat a bankrendszer hiányára.

Mi IC cégként kívánjuk megoldani az egészet, a kezelőfelület(eke)t pedig online formába át szeretnénk vinni. Hamarosan ez debütál a szerveren, viszont amég cégként működünk, nem feltétlen fog bárki számlát nyitni magánszemélyként.

A bank frakció egyébként nem hülyeség, az eredeti posztban látható $200,000-es óránkénti kamat pedig nonszensz (IRL sem kell adózni nagy összegű utalásoknál ha többet fizetsz havonta egy banknak, ja, várj).

Az ötlet bizonyos részeit mindenesetre támogatom, a korábban említett céges megoldásról pedig egy képet mellékelnék.
H7kyMCd.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.