UCP-vel kapcsolatos ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Ruiz Tomaso Mosquera >

Ötleted:
< UCP-re egy frakció leader felület behozatala, ahonnan lehetne kezelni a tagokat, a főleaderek látnák a széf/frakiszámla logot. >

Megjegyzés:
< Várom a véleményeteket kommentbe :D //telo >

Buba válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Én úgy tudom hogy Lv-n van hasonló tehát lehet hogy megvalósítják.
 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Éppenséggel nem lenne rossz ötlet szerintem , mert nyomon lehetne követni a dolgokat egy "log" formájában.
De szerintem sem fogják ezt berakni , bár ezt nem tudni előre! Addig is megy a támogatás , hátha elfogadják.
 

Rion

Zöldfülű
Támogató
2019. 03. 16.
168
165
.
V4 karakter
Rion Wells
LV karakter
Rion Wells
V2 karakter
Rion Whitfield
Jó az ötlet, jó is lenne ha meg tudnánk nézni UCP Belül a frakcióhoz tartozó dolgokat!
 
  • Imádom
Reactions: Smexy

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
545
1 247
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Adom az ötletet. Remélem eltérek kicsit a többi commentelőtől. Be kerul=adom+adom. 200iq xd na de véglegesen tényleg jó ötlet lenne mert pl egy adott fk leader kirakna valakit de nincs gépközelben akkor kitudja rakni.
 
  • Imádom
  • Vicces
Reactions: aBalazs és Smexy

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
nagyon sokat segítenie a leadereknek, sok lenne vele a munka valóban, de akkor is megérné szerintem
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: bale és Smexy

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
hasznos cucc ADOM
 
  • Imádom
Reactions: Smexy

abonyi.peter67

Barangoló
2019. 05. 09.
78
11
LV karakter
nincs
V2 karakter
Andre Newton
Támogatom!

thebenjamin válasza:
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
Figyut osztottam.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Teljes mértékben támogatom , Igen LV-n régen volt , szerelő frakciónál tagok nevét beírtuk megadtunk egy idő intervallumot és kiadta az adott 1 hétben mennyit szerelt az illető illetve frakció számlát is le lehetett követni , hogy mondjuk ki afkolta végig a napot vitte a fizetést de nem szerelt semmit. Szerintem ezen a szerveren is segítené a frakciókat és itt nem csak a szerelő frakciókra gondolok. Akár Mentős / Taxis hívásoknál eltudom képzelni , hogy név szerint kiírja ki mennyi hívást fogadott, vagy mennyi volt a lemondott és stb.. Ebből látható lehet a napi hívás szám is , látható lenne mondjuk hétvégén és hétköznap mennyi hívás van ezáltal lehet kalkulálni nagyjából mikor van rájuk nagyobb szükség , mikor mennyi ember kell átlagosan. Reméljük valamikor , valamilyen formában meg lesz valósítva.
 
  • Tetszik
Reactions: Moszat

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Tetszetős az ötlet, remélem bekerül.
 

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 609
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Nagyon is hasznos lenne. Minden frakciónál logolná az bevételt és a kiadást és, odaírva, hogy miért volt és kinek/kitől volt az adott kiadás vagy bevétel. Illetve hívások száma, ki mennyit teljesített, szerelések száma, rendvédelemnél ticket és börtön logolás. Esetleg elképzelhető egy /d logolás. Illetve egy menedzsment panel minden leadernek hasznos lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Vagy esetleg /fklog a szerveren,lehetne ig is kivitelezni szerintem
 

Jegi

Újonc
2019. 01. 18.
64
30
Dunakeszi
LV karakter
Kaydence Windy
Támogatom!
Ha nem ér rá a Leader/nincs otthon akkor ezen keresztül néhány dolgot el tudna intézni.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Nagyon adom ezt az ötletet.
Nagyban megkönnyítené minden leader dolgát.
Ha az FK számla levételeit mutatná, az is hatalmas nagy segítség lenne, nem csak a leadereknek.
Ebbe esetleg SA/FA is bele tudna látni, jobban lehetne követni a sikkasztásokat.


a főleaderek látnák a széf/frakiszámla logot.

Nem hiszem, hogy a széf olyan fontos lenne, legalábbis nem mindenkinek. Bonyolultabbá tenné a dolgot szerintem, és nekünk már egy kezdetleges panel is elég lenne annyi információval, amennyit a dashboardon látunk, plusz az elöbb említett levételek füllel.
Összességében szerintem megérni az egésszel dolgozni, nagyobb felügyeletet kapnának az FK tagok, ezek után pedig nagyobb lenne a motiváció.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: dzsono és Zacsii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.