Uchia_De_Braco >>> Pexy, Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Notyx

Újonc
2023. 01. 06.
6
11
V2 karakter
Uchia_De_Braco
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Uchia_De_Braco

Panaszolt fél admin neve:
Pexy, Balage

Panasz pontos megfogalmazása:
Túlzásba viszik amit csinálnak. Apró dolgokért 1-2 hétre vagy akár több időre is kitiltanak, ami szerintem már nevetséges.. Ha én hívom ki egy ügyhöz és arra hivatkozom, hogy ilyen IRL nincsen akkor azt a választ kapom körbe írva, hogy nem IRL-re alapul, viszont amikor ők szankciónálnak akkor már “nem fér bele az RP kereteibe” stb stb. A duty-ban autó lefoglalosdiról ne is beszéljünk.. Az meg nem megfelelő indok, “ hogy a játékosnak meddig tart míg normálisan le parkol” , nektek meddig tart ki duty-zni és felvenni a szólít ?

Bizonyítékok:
Csak nézzétek meg az ‘Adminra való panasztételek’ topikokat..!

Megjegyzés:
Szeretném ha ezt nem saját maguknak birálnák el mint sok mást. Hanem egy töllük független személy vagy akar a szerver tulajdonos. Köszönöm, BUÉK mindenkinek 🥳
 
Utoljára szerkesztve:

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Cső.
A Balage egyáltalán nem viszi túlzásba a szankcionálásokat, ha megnézed a lezárt unban kérelmeket láthatod hogy a hozzáérkezett kérelmeket elfogadta az utóbbi pár hónapban.
Azt meg nem értem, hogy velem mi a gondod. Ott vannak az elbírált panaszok amik rám érkeztek és el lettek bírálva. A jogos panaszokra megkaptam a magamét, sőt a legtöbbet Balagetól kaptam. A bizonyítékhoz pedig szerintem csatold azt amivel gondod van, mert abból sok minden nem derül ki, hogy nézzük meg a lezárt panaszokat.
 

Notyx

Újonc
2023. 01. 06.
6
11
V2 karakter
Uchia_De_Braco
Cső.
A Balage egyáltalán nem viszi túlzásba a szankcionálásokat, ha megnézed a lezárt unban kérelmeket láthatod hogy a hozzáérkezett kérelmeket elfogadta az utóbbi pár hónapban.
Azt meg nem értem, hogy velem mi a gondod. Ott vannak az elbírált panaszok amik rám érkeztek és el lettek bírálva. A jogos panaszokra megkaptam a magamét, sőt a legtöbbet Balagetól kaptam. A bizonyítékhoz pedig szerintem csatold azt amivel gondod van, mert abból sok minden nem derül ki, hogy nézzük meg a lezárt panaszokat.
Cső.
Az egészből amit le lehetne szűrni, hogy szerintem neked fölösleges az Adminod mert csak vissza élsz vele. Ezt a “Balagetől megkaptad a magadét” kérlek hanyagolt, mindenki tudja, hogy nagy spanok vagytok. De nyilván ezt nem én döntöm el.
 
Utoljára szerkesztve:

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Különösebben nem érdekel, hogy elhiszed vagy sem, de a tapasztalataim alapján TUD függetlenül ügyet intézni.
Miért élnék vissza az admin jogkörrel, ha még bizonyítékot sem tudsz felmutatni? Bizonyíték csatolása helyett a rám érkezett panaszokra hivatkozol amik rég el lettek bírálva.
 

Notyx

Újonc
2023. 01. 06.
6
11
V2 karakter
Uchia_De_Braco
Különösebben nem érdekel, hogy elhiszed vagy sem, de a tapasztalataim alapján TUD függetlenül ügyet intézni.
Miért élnék vissza az admin jogkörrel, ha még bizonyítékot sem tudsz felmutatni? Bizonyíték csatolása helyett a rám érkezett panaszokra hivatkozol amik rég el lettek bírálva.
Nem értem miért Balage a téma mind a kettő hozzászólásodnál. Bizonyítékként be kéne csatoljam mindenki bizonyítékát? Hiába lett elbírálva még ha jogos is Balage bírálta el és semmi nem változott. Én csak leírom amit sokan mások nem mernek..
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
Egyébként ha már panaszt nyitsz akkor azt miért egy fake accountról teszed? :D
Miért nem vállalod fel magad?
Nekem ez így eléggé bosszúnak tűnik azért, mert nem kaptál tőlem unbant.
 

Notyx

Újonc
2023. 01. 06.
6
11
V2 karakter
Uchia_De_Braco
Egyébként ha már panaszt nyitsz akkor azt miért egy fake accountról teszed? :D
Miért nem vállalod fel magad?
Nekem ez így eléggé bosszúnak tűnik azért, mert nem kaptál tőlem unbant.
Megint csak tereled a témát, semmiféle bosszú vágy nincsen. Csak mivel Ts-en sosem lehet veled/veletek beszélni, gondoltam itt ugyis menni fog. És megy is 🙂
Plusz nem értem, hogy attól még ha valaki igazat mond miért nevezed ‘bosszúnak’ . Ne ezzel próbálj meg védekezni, hogy kitalálod a dolgokat és próbálod terelni a témát, hanem néz szembe az igazsággal.
További hozzáfűzni valóm nincsen, köszönöm.
 

Pexy

Támogató
2019. 01. 13.
913
1 211
V2 karakter
Sophie Guerrini
TS, DC és itt fórumon pmben is eltudsz érni. Mellesleg itt azért Balage a téma, mert a panaszaim nagyrészét ő bírálta és az ő döntéseivel nem értesz egyet.
Te meg nem vállalod fel a kiléted itt fórumon, ezek után szerintem ne is várj olyan sokat a bíráló admintól.
 

Notyx

Újonc
2023. 01. 06.
6
11
V2 karakter
Uchia_De_Braco
TS, DC és itt fórumon pmben is eltudsz érni. Mellesleg itt azért Balage a téma, mert a panaszaim nagyrészét ő bírálta és az ő döntéseivel nem értesz egyet.
Te meg nem vállalod fel a kiléted itt fórumon, ezek után szerintem ne is várj olyan sokat a bíráló admintól.
És meg is látszik. Megvan az oka, hogy nem vállalom fel mert akkor menne a ki spécizés mint azt másokkal is megtetted, ez is olvasható az ‘elbirált’ panaszok között. Nem várok sokat csak annyit, hogy a te ügyedben jól döntsenek végre😊
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Lehetséges, hogy én vagyok ennyire feledékeny, de egyáltalán nem emlékszek olyanra, ahol "Uchia_De_Braco"-nak intézem volna akármilyen kérést. A panaszod megszületett, nyilván a kamu fiókok által nyitott panaszokat is komolyan kell venni. A te "felháborodásaid" felém irányuló részeinek úgy vélem, semmilyen valóságalapja nincsen. Amilyen panaszokat eddig elbíráltam Pexynek (is) egytől-egyig oda volt figyelve arra, hogy elfogultságtól mentesen - a szabályzatot és a józan észt végig követve hozzak bírálatokat. A panaszodból nem derül ki, hogy konkrétan melyik bírálattal van problémád viszont ahogy eddig is, ez után is állok rendelkezésre ha kérdésed van a témában. Ésszerű választ fogok neked is adni a bírálatokra, ha egyáltalán hajlandó vagy kérdezni. Most viszont ha már megnyitottad, akkor külön-külön kifejtem a véleményem a panaszod pontjaira.

"Apró dolgokért 1-2 hétre vagy akár több időre is kitiltanak"
Szerencsére az eszközök mellettem állnak, hogy tudjam bizonyítani ennek az ellenkezőjét. Pontosan olyan problémát próbálsz meg "rám varrni", amire szinte a legjobban figyelek. Csak abban az esetben tiltok el a szervertől embereket, ha meg is érdemlik és nem olyan kis dolgot követtek el. Ennek a ténynek az alátámasztása érdekében Bence nézze majd vissza az utolsó kitiltásaimat, és rájön az állításaidnak a hamisságára.

Ha én hívom ki egy ügyhöz és arra hivatkozom, hogy ilyen IRL nincsen akkor azt a választ kapom körbe írva, hogy nem IRL-re alapul, viszont amikor ők szankciónálnak akkor már “nem fér bele az RP kereteibe” stb stb.
Nem tudom, hogy mióta játszik (vagy játszott) nálunk a main accountod, de ha régóta akkor biztos vagyok benne, hogy hallottad már ennek az állításnak az indokát. Gondolom te is teljesen tisztában vagy azzal, hogy a szerver egy közösségnek tekinthető. Egy közösségben létfontosságúak a szabályok meghozatala ahhoz, hogy ne uralkodjon el a káosz a játékosok között. Egy RP szerveren ez hatványozottan jelen van. Vannak dolgok, amik a való életben előfordulhatnak, viszont a szerveren a lehetőségeink szerint ezt szabályozzuk. Most nem fogok példákat emlegetni, hogy ne legyen hosszú ez a panasz, de ha nem jut eszedbe ilyen, akkor kérdezz és szívesen megemlítek párat.

meddig tart ki duty-zni és felvenni a szólít ?
Remélem azért tisztában vagy azzal, hogy ezeket a lefoglalásokat személy szerint csak akkor használom, ha nincsen elérhető parkolás felügyelő. Számtalanszor előfordult már példaként az is, hogy megkerestek a kerékbilincs levétel miatt. Figyelembe véve azt, hogy nem volt elérhető PF-es, levettem a bilincset és kiosztottam a ticketet az illetőnek. Veled ellentétben ezekkel senkinek sem volt problémája (legalább is nem volt annyi emberség benne, hogy közvetlenül nekem szóljon róla)

Összefoglalva pedig Bence majd nyugodtan nézze át az összes panasz bírálatot, és keressétek ki belőle az összes elfogultnak tekinthető részt. Nagyon úgy jön le a dolog, hogy mennyire 💩 alak vagyok, de mindig is voltak - lesznek emberek akiknek vagy én (vagy más) nem lesz szimpatikus. Megmondom őszintén, egyáltalán nem cél, hogy a hozzád hasonlóknak szimpatikus legyek, az egyetlen cél nyilván az, hogy azok rendelkezésére álljak, akik azt megérdemlik és nem ilyen szemrehányó és rosszakaró módon lépnek fel azok "ellen", akik veled ellentétben a szerver közösségét segítik.
 

Notyx

Újonc
2023. 01. 06.
6
11
V2 karakter
Uchia_De_Braco
Lehetséges, hogy én vagyok ennyire feledékeny, de egyáltalán nem emlékszek olyanra, ahol "Uchia_De_Braco"-nak intézem volna akármilyen kérést. A panaszod megszületett, nyilván a kamu fiókok által nyitott panaszokat is komolyan kell venni. A te "felháborodásaid" felém irányuló részeinek úgy vélem, semmilyen valóságalapja nincsen. Amilyen panaszokat eddig elbíráltam Pexynek (is) egytől-egyig oda volt figyelve arra, hogy elfogultságtól mentesen - a szabályzatot és a józan észt végig követve hozzak bírálatokat. A panaszodból nem derül ki, hogy konkrétan melyik bírálattal van problémád viszont ahogy eddig is, ez után is állok rendelkezésre ha kérdésed van a témában. Ésszerű választ fogok neked is adni a bírálatokra, ha egyáltalán hajlandó vagy kérdezni. Most viszont ha már megnyitottad, akkor külön-külön kifejtem a véleményem a panaszod pontjaira.


Szerencsére az eszközök mellettem állnak, hogy tudjam bizonyítani ennek az ellenkezőjét. Pontosan olyan problémát próbálsz meg "rám varrni", amire szinte a legjobban figyelek. Csak abban az esetben tiltok el a szervertől embereket, ha meg is érdemlik és nem olyan kis dolgot követtek el. Ennek a ténynek az alátámasztása érdekében Bence nézze majd vissza az utolsó kitiltásaimat, és rájön az állításaidnak a hamisságára.


Nem tudom, hogy mióta játszik (vagy játszott) nálunk a main accountod, de ha régóta akkor biztos vagyok benne, hogy hallottad már ennek az állításnak az indokát. Gondolom te is teljesen tisztában vagy azzal, hogy a szerver egy közösségnek tekinthető. Egy közösségben létfontosságúak a szabályok meghozatala ahhoz, hogy ne uralkodjon el a káosz a játékosok között. Egy RP szerveren ez hatványozottan jelen van. Vannak dolgok, amik a való életben előfordulhatnak, viszont a szerveren a lehetőségeink szerint ezt szabályozzuk. Most nem fogok példákat emlegetni, hogy ne legyen hosszú ez a panasz, de ha nem jut eszedbe ilyen, akkor kérdezz és szívesen megemlítek párat.


Remélem azért tisztában vagy azzal, hogy ezeket a lefoglalásokat személy szerint csak akkor használom, ha nincsen elérhető parkolás felügyelő. Számtalanszor előfordult már példaként az is, hogy megkerestek a kerékbilincs levétel miatt. Figyelembe véve azt, hogy nem volt elérhető PF-es, levettem a bilincset és kiosztottam a ticketet az illetőnek. Veled ellentétben ezekkel senkinek sem volt problémája (legalább is nem volt annyi emberség benne, hogy közvetlenül nekem szóljon róla)

Összefoglalva pedig Bence majd nyugodtan nézze át az összes panasz bírálatot, és keressétek ki belőle az összes elfogultnak tekinthető részt. Nagyon úgy jön le a dolog, hogy mennyire 💩 alak vagyok, de mindig is voltak - lesznek emberek akiknek vagy én (vagy más) nem lesz szimpatikus. Megmondom őszintén, egyáltalán nem cél, hogy a hozzád hasonlóknak szimpatikus legyek, az egyetlen cél nyilván az, hogy azok rendelkezésére álljak, akik azt megérdemlik és nem ilyen szemrehányó és rosszakaró módon lépnek fel azok "ellen", akik veled ellentétben a szerver közösségét segítik.
Köszönöm válaszod.

Nem értem megint nállad sem, hogy honnan jönnek ezek a dolgok ‘veled ellentétben a szerver közösségét segítik’. Így ismeretlenben is megy az elő ítélet de nyilván ezen nem kell meglepődni.
Ami ebből az egész panaszból téged illet az csak annyi, hogy bárhogy is bírálod el Pexy-re érkező panaszokat semmi nem változik. Többen is megírták már, hogy mekkora haverok vagytok akkor nem értem miért nem szólsz neki, hogy mostmár kicsit sok amit csinál.
Illetve ha te is képes vagy leírni olyat, hogy ‘meddig tart normálisan parkolni’ akkor nem értem miért huzod fel magad azon, hogy le mertem irni azt, hogy meddig tart felvenni a szólít és úgy lefoglalni. Azt hiszem duty időben nem ez lenne a legfontosabb.
Téged személy szerint ez a két dolog illetne a panaszból. A te kitiltásaiddal semmiféle probléma sincsen, azok Pexy-ről szólnak.
 

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 182
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Nem tudom hol olvastad Notyx, hogy egy panaszkönyv megnyitásához lehet új accountot regisztrálni, mert ez közel sem így működik.
Az eredeti accountodra a kitiltást rátettem, a panaszkönyv lezárása után pedig erre az accountra is rákerül ugyanaz. Nem véletlenül van egy fiókja mindenkinek, ha inkognitóban szeretnél panaszt tenni, más mód is van erre.

Másrészt igen, kötelező bizonyítékot csatolni, akár legyen az egy konkrét panaszkönyv ami rosszul lett elbírálva. Keresd ki őket, linkeld be, ne a bíráló személynek kelljen keresgetni, melyikre gondolsz. 24 órát kapsz rá.
Bármi kérdés van ezekkel kapcsolatban, a panaszkönyv ideje alatt itt fórumon privátban, amúgy TeamSpeak-en elérsz.

bazsi
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.