Elutasítva UB kérelmem Rolika felé.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maverick.

Barangoló
2019. 01. 10.
84
61
Mordor.
V4 karakter
Anatolij Vasilievich
LV karakter
Jafar Freeman
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Anatolij Vasilievich//Jani ~

A ban időpontja:
~ Február eleje. ~

A ban időtartama:
~ 210 nap(~7 hónap) ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Rolika ~

A ban oka:
~ Moderátornak és játékosnak való anyázás by Rolika, Arnii ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Igazából bánom az egészet, ismerjük egymást régóta, és sajnos elfutott a ló. Szeretnék ezért bocsánatot kérni.

Rengeteg rossz dolog történt a magánéletemben, ami miatt a lelki állapotom borzaszó, itt vannak barátaim, ismerőseim akikkel szeretek beszélgetni, sajnos elkövettem egy hibát, amit sajnálok, csak nem tudok időt utazni hogy megváltoztassam a múltat.Egy ideje ismersz, sajnos most picit elfutott a ló, ez főleg az akkori napomnak köszönhető, sajnálom hogy ilyet mondtam. ~

Megjegyzés:
~ Tényleg elnézést az egészért, tudom nem telt el sok idő, csak sajnos körülöttem nincs olyan ember akivel tudnék beszélgetni. Anyukám lélegeztető gépen van, és mivel nincs kivel beszélgetnem ezért gyakorlatilag borzasztóak a mindennapjaim. Szeretnék tőled is elnézést kérni mindezért. ~

 

Rolika

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
271
171
22
Debrecen ééés Románia(Diószeg)
V4 karakter
Aron Sierra
LV karakter
Aron Sierra
V2 karakter
Aron Sierra
Hali. Sajnálom, hogy anyud lélegeztetőgépen van illetve jobbulást neki. De a tényeken ez nem változtat. Anyáztál, először felszólítottalak majd utána megint anyáztál. Hozzáteszem még, hogy volt már ilyenre példa csak akkor elnéztem de most telt be az a bizonyos pohár. Várjunk még ezzel, most nincs UB. Zárható és helyezhető a lezártakhoz.
 
  • Tetszik
Reactions: Olivér0802
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.