UB kérelem

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Durmanto123

Újonc
2024. 08. 14.
2
0
V4 karakter
Dzsasztisz Kruger
LV karakter
Dzsasztisz Kruger
V2 karakter
Dzsasztisz Kruger
11.) Ahol MINTA található, ott köteles vagy azt használni! Büntetés: 30 büntetőpont. @Clancy
Sziasztok!

Szeretnék tisztázni egy szituációt, ami a minap történt a szerveren. Sajnos saját hibából kifolyólag IC-ben mondtam, hogy lassan aludni készülök, de sajnos ezt OOC-ben kellett volna közölnöm. Ekkor az illető azonnal elkezdett könyörögni konkrétan, hogy még gyorsan vigyem el valahova az autommal és rákényszerített egy RP szituációra, ami szerintem ellentétes a szabályokkal. (ForceRP..) Ennek ellenére folytattam az RP-t, és átadtam neki a pénzem és az autómat is, dr mivel másnap reggel dolgoznom kellett, és nem volt időm további játékra. Amit konkrétan jeleztem is neki mielőtt rám erőszakolta az ezt az egész rablást.. Kilépés előtt OOC-ben annyit írtam, hogy "Jó nagy k****g vagy amúgy xd", ezt természetesen ironikusan értettem, nem szándékoztam sértő lenni.. Logom is van az esetről, és úgy gondolom, hogy a kitiltásom nem volt jogos. Sőt itt szerintem a másik féltől a force rp komolyabb szabály sértés mint egy le rpzett rablás után este 11kor aludni készülni, lelépni a szerverről. Ha egy ekkora hiba átmegy a rendszeren és én kapok végleges kitiltást azért mert más nem tartja be a szabályokat akkor köszöntem az eddigi játékot. Szép estét!
 

Clancy

Egy elbűvölő személyiség
Globális Moderátor
v4
2019. 09. 17.
296
417
V4 karakter
John Shelton
Szia, nyiss egy új kérelmet, és töltsd ki mintával, mert ezt így nem fogják elbírálni, zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.