Elfogadva UB kérelem Paulo felé.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 07. 19.
42
185
Békéscsaba
V4 karakter
Onofrio Escareno
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Tison Peeruster (Niemir Rupper) ~

A ban időpontja:
~ Fogalmam nincs, mikor lettem. ~

A ban időtartama:
~ Végleges. ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Paulo ~

A ban oka:
~ ""Gépet kifagyasztó" linkek küldözgetése! ~Peterico (Paulo)" ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Szerintem ez egy félreértés. Én nem küldözgettem ilyen linkeket, sőt. Én is rákattintottam egy jópárra, ami sikeresen lefagyasztotta az én gépemet is. ~

Megjegyzés:
~ Én szerintem ez a kitiltás rossz emberre került. Továbbra is amellett állok, hogy én nem küldtem semmilyen linket. Ha pedig küldtem is, abban nem ilyen kifagyasztós cuccok voltak hanem a srácoknak mutattam valamit. ~

 

Peterico

Az év moderátora 2021 [V3]
2019. 01. 15.
445
463
V4 karakter
Serena D Burnett
Szia. Egy bizonyos Sztojka Jocek nevű player jött be hozzám ügyfélszolgálatba segítséget kérni, hogy bebugolt neki a ts. Ezután küldött nekem egy linket privát üzenetben. Én jó szándékkal megnyitottam a linket és fekete képernyő lett azonnal. Teljesen megfagyott a gép. Viszont nem ezen a néven van a bann, illetve az említett játékost nem találom a bannolt játékosok között sem. Nem tudom, hogy mennyire tudok neked hinni, mert ilyen linkek küldözgetése értelemszerűen tilos ezen a TeamSpeak 3 szerveren. Ha viszont kiderül, hogy tényleg te voltál, akkor ne is számíts UB-ra! Esetleg egy olyan lehetőség lehet, hogy levesszük ideiglenesen a bant és ott ki fog derülni, hogy te voltál e az, aki küldte a linket.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.