Elutasítva UB kérelem ADR4EE felé!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

YAM

Újonc
2019. 01. 12.
36
15
V4 karakter
Harper Beverly
LV karakter
Floyd Handerson
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
Nem tudom mindig változtattam

A ban időpontja:
tegnap előtt

A ban időtartama:
20 nap

Moderátor neve, aki bannolt:
Adr4ee

A ban oka:
"Soungboard társalgóban

Amiért szeretnéd az unbant:
Mint te is tudod ők trollok voltak akik azt állították hogy mi trollkodtunk, de én csak a barátaimnak nyomtam egy soundboardot ami nálunk teljesen elfogadott, majd miután bejöttek a moderátorok ő elkezdte nyomkodni az üvöltő soundjait ,én csak helyzethez pont passzoló ''Beszélni szeretnék' soundot nyomtam 2x ami szerintem nem minősül trollkodasnak! De ha mar egy enyhítést kapnak annak is nagyon örülnék! Köszönöm szépen

Megjegyzés:
Leírtam mindent. Ui: V2 tsen találkoztam velük, moderátornak K.anyátak , elbasott bundáskenyér néven :D
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 908
V4 karakter
Paulo Trevisan
Hello, az unban kérelmet én fogom elbírálni. Mi történt pontosan?
 

YAM

Újonc
2019. 01. 12.
36
15
V4 karakter
Harper Beverly
LV karakter
Floyd Handerson
Hali hárman barátokkal fent voltunk egy társalgóban és néztük az ÉNB előző részét, bejött egy srác tolta a szövegét, nyilván troll volt. Én meg benyomtam nekik egy olyan Soundot hogy 'Ne szórakozzanak én velem'. Majd bejött a moderátor azt fejtegetve hogy nem szabad soundboardoazni mikor ügyfélben a próbaidősök nyomogatják folyamat.. Tehát bejött a srác nyomkodta az EARRAPET én benyomtam 'Beszélni szeretnék' soundot 1x mivel hát tényleg beszélni szerettem volna, és bann egyből.
 

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 908
V4 karakter
Paulo Trevisan
Hello, eleve társalgóban nem szabad SoundBoardot használni, főleg nem kéne ügyintézés közben.

Ha pedig egy próbaidős moderátornál tapasztalsz ilyet ügyfélszolgálatba, akkor egy operátor/smoderátorhoz fordulj a jövőben.

Egyelőre nincs UB.
 
  • Tetszik
Reactions: Holi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.