Tzako Ilev - Milton Graves [SGH] (helyette) [Dexter]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wokeuplikethis

Pötyögtető
2021. 10. 01.
533
955
17
V4 karakter
darmen.estrada
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
tzako ilev >

Panaszra tett játékos neve:
<
milton graves [SGH] >

Panasz oka:
<
sk >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://streamable.com/gh1g5w >

Megjegyzés:
<
- >
 
Utoljára szerkesztve:

vice

Siti para bellum
See Game Helpdesk
LV
2019. 02. 16.
295
150
21
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
Szépet!
Megkaptátok a healt, ahogy én is, mert eltaláltál, az rp folytatásra lett ítélve, ahol meg is haltunk mi, ti meg elmenekültetek, szóval így nem érthető a panaszkönyv tárgya. (nálam már bőven mozogtál, mikor lőttelek)

Edit: Egyébként ez egy kicsit érdekes, hogy belementek az rp folytba kaptok healt, így folytatódik az rp szituáció full hpval, majd megöltök kb mindenkit és elmenekültök, majd utólag akkor írsz egy pk-t is.
 
Utoljára szerkesztve:

wokeuplikethis

Pötyögtető
2021. 10. 01.
533
955
17
V4 karakter
darmen.estrada
azért mentünk bele az rp folytba, mert nem volt más lehetőségünk. Nem volt elérhető SGH vezető, így Isti is azt mondta, hogy panaszkönyvet írjunk. A pkt nem az rp után írtam, hanem az rp alatt. Nem volt egyáltalán oké, hogy te SGHként letúrod a CP-t, ezzel a rampage-em több mint a felét elvesztettem. Nem megyek bele, hogy mi lenne ha, simán lehet, hogy amikor először kifutunk, már meglett volna az egész, és nem kell visszamenni bent afkolni 10-15 percet. Szabálysértést követtél el, sghként. Feltételezem, ha fordítva történt volna a dolog, nem lettél, vagy lettetek volna megelégedve, hogyha az admin meggyógyít.
 

vice

Siti para bellum
See Game Helpdesk
LV
2019. 02. 16.
295
150
21
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
A videón is látszik , hogy ahogy kijöttél nem a fejedet lőttem, hanem az ajtót melletted, pattannak le róla a golyók, direkt nem akartam egyből odalőni. (Egyébként ahogy írtam előbb vártam kb 5 másodpercet és amikor megmozdultál, akkor találtalak én el, majd a többi egység 1-2-szer még.)
Miért lenne nekünk célunk az, hogy ilyenért adminjailt osszon bárki is? Privátban meglehet beszélni vagy bármi, nem vártatok, megírtátok este a PK-t.
Mégegyszer nem szeretném ismételni magam, ha akartalak volna, akkor ki tudtalak volna SK-zni, de direkt nem téged lőttelek először, ahogy megmozdultál a videón is látható módon eltaláltalak.

Edit: Ez már csak felőletek arra megy, hogy kapjak egy hibapontot olyan szituért, ami már tisztázva lett és maga az SK meg sem történt. Pont.
 

wokeuplikethis

Pötyögtető
2021. 10. 01.
533
955
17
V4 karakter
darmen.estrada
ami már tisztázva lett
nem lett tisztázva. Isti mondta, hogy nyissuk meg, majd kaptam egy agyogyitot.
SK meg sem történt.
ha én egy negyed rampage-el megyek ki a gyárból, akkor te ott megölsz, ennyi szerencséd volt csak, hogy volt közel maxos rampage.
Privátban meglehet beszélni vagy bármi
és hogy kárpótolsz?
akkor ki tudtalak volna SK-zni, de direkt nem téged lőttelek először, ahogy megmozdultál a videón is látható módon eltaláltalak.
nem egyszerűbb lenne akkor lőni, miután már rendesen mozog a karakterem, és a cp-t elhagytam, az ilyenek végett? Van visszamentésed esetleg, hogy megnézzük a te szemszöged?
 
  • Fájdalmas
Reactions: Pst

wokeuplikethis

Pötyögtető
2021. 10. 01.
533
955
17
V4 karakter
darmen.estrada
cső, a pk miértje pontosabban azért készült, mivel leírtad te is, hogy clippet nem kaptál arról, hogy szinkron lett volna, ezért nem értem ezt az ügyintézést.
továbbá, mikor leírtam a reportba, hogy megírom a pk-t, válaszod csupán annyi volt, hogy okés.
Az sghra is vonatkoznak a szabályok, ne legyen már egy agyogyittal kidodgeolva az, hogy ő ezt megussza.

SGH vezetők számára itt a report, ahol az ügyintézés folyt. https://ucp.see-game.com/lv/report/177760
 

vice

Siti para bellum
See Game Helpdesk
LV
2019. 02. 16.
295
150
21
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
Az ügy kiegészítése érdekében csatolok még pár bizonyítékot/részletet a leírtak után.
Nos az, hogy ti azt gondoljátok, hogy üldöztetni akarjátok magatokat(nem hinném, hogy bármi oka volt annak, hogy nálatok legyen fegyver), direkt füves cigit nyomjátok a rendőrautó mellett, majd kiprovokáljátok az üldözést, majd lövöldözést gyárban, na ez nem túl fényes történet.
Itt minden log megtalálható leírással:

Valamint a kifutkosás az interiorból és egyből vissza szintén nem a legszerencsésebb, főleg ha ezt 4-5 nagykaliberes, felfegyverkezett rendőrnél teszitek, amiről volt tudomásotok, egyszerűen öngyilkosságot követtél volna el éles helyzetben.
Videó:
Úgy gondolom ezeket is lényeges megfontolni, hogy ezekkel karöltve ti és mi is beleegyeztünk rp folytba, amikor ezért nektek már adminjail lett volna, nem is kevés. Szerintem én és Isti maximálisan korrektek voltunk, elismertem, egyszer eltaláltalak, amikor már mozogtál, nem öltelek meg, folytattuk az rp-t. Köszi ismét a figyelmet!

Edit: Még ha egy kis hullagyalázás is belefér, akkor ezt itt hagyom.
https://streamable.com/tdwnfx
 
Utoljára szerkesztve:

wokeuplikethis

Pötyögtető
2021. 10. 01.
533
955
17
V4 karakter
darmen.estrada
Elsőnek szögezzük le, hogy nem volt fogalmunk arról, hogy körözés van a kocsin. Másodjára az előrpnk szerint rabolni indultunk detektorosokat és horgászokat. Szóval indokunk volt a fegyverviselésre, az meg hogy a haverom cigizett a rendőrautó mellett azt nem vélem olyan nagy problémának, mert az egyszerű MG lett volna ha utánunk jössz, mivel nem feltétlenül voltál olyan közel, csak az IC chateden láthattad azt, hogy cigizik.

Illetve lett értesítve a vétkéről. [2024-07-05 00:16:28] [Output] : Tzako Ilev mondja (járműben): Mit csinálsz [2024-07-05 00:16:29] [Output] : Tzako Ilev mondja (járműben): Ember [2024-07-05 00:16:29] [Output] : Qwantez Knox elővett egy telefont. [2024-07-05 00:16:31] [Output] : Tzako Ilev mondja (járműben): Mellettünk a rendőr [2024-07-05 00:16:33] [Output] : Tzako Ilev mondja (járműben): Agyhalott [2024-07-05 00:16:33] [Output] : Qwantez Knox mondja (járműben): Szívom a füvest [2024-07-05 00:16:37] [Output] : Tzako Ilev kibont egy zacskó kokaint, és beleszív. [2024-07-05 00:16:40] [Output] : Tzako Ilev mondja (járműben): Mellettünk volt a kop

hulla gyalázás illegálnak engedélyezett, az ismerősöm pedig nem kukucskált, mert tett egy kört, nem egyből ment vissza gyárba.
 

.isti

arrogant
SzerverAdmin
LV
2021. 01. 09.
189
715
21
marosvásárhely
LV karakter
maas bod
cső, a pk miértje pontosabban azért készült, mivel leírtad te is, hogy clippet nem kaptál arról, hogy szinkron lett volna, ezért nem értem ezt az ügyintézést.
továbbá, mikor leírtam a reportba, hogy megírom a pk-t, válaszod csupán annyi volt, hogy okés.
Az sghra is vonatkoznak a szabályok, ne legyen már egy agyogyittal kidodgeolva az, hogy ő ezt megussza.
értem, de azért belemmni az agyógyítba és folytatni a dolgot, hogy lövölzözni tudjál az jó volt?

mellesleg az időm amint engedte alaposan végig olvastam a panaszkönyvet és a hozzatartozó hozzászólásokat, és sehogyan sem tudom azt értelmezni, hogy azt mondod kétszer is hogy én mondtam, hogy írj panaszkönyvet? elsőre igen azt mondtam, de az ügy végkiemeneletéhez nem mondtam ilyet. épp az ellenekzőt.
meg amúgy abban is biztos vagyok, hogy a haveroddal hcrpzni jártok a szerverre, nem lőni.
[2024-07-05 02:00:26] [Output] : [>o<] Qwantez Knox mondja: Enyi volt a rendvedele
[2024-07-05 02:00:28] [Output] : [>o<] Qwantez Knox mondja: Kutya
 
Utoljára szerkesztve:

wokeuplikethis

Pötyögtető
2021. 10. 01.
533
955
17
V4 karakter
darmen.estrada
értem, de azért belemmni az agyógyítba és folytatni a dolgot, hogy lövölzözni tudjál az jó volt?
Senki nem ment bele az agyógyítba, azzal kezdtem eleve a reportot hogy küldöm a klippet, addig agyogyitot kaphatok e? De egyébként nagyon csalafintaságot érzek az ügyetekben, gondolok arra hogy haverok vagytok és kiakartad húzni a rosszból. A reportban tisztán látszik hogy azt írod, hogy nem kell a pk, mert szinkron volt. Erre rátérve utána megkérdeztem hogy kaphatok e clippet, azt írtad te se kaptál. Nagyon furcsa összefüggés van köztetek.

meg amúgy abban is biztos vagyok, hogy a haveroddal hcrpzni jártok a szerverre, nem lőni.
[2024-07-05 02:00:26] [Output] : [>o<] Qwantez Knox mondja: Enyi volt a rendvedele
[2024-07-05 02:00:28] [Output] : [>o<] Qwantez Knox mondja: Kutya
Ne kössünk már bele minden kicsi részletbe, úgy, hogy eleve nem is rád van írva a panaszkönyv, pedig lehetne.
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
571
612
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Sziasztok! Annak érdekébe, hogy érthető legyen a bírálat tegyük tisztába az SK fogalmát mert szerintem van egykét félreértés. Már maga a szabálypont nevéből adódóan is tudni lehet, hogy nem történt szabálysértés mivel halál eset nem történt!
A szabályzat pontosan úgy fogalmaz, hogy addig tilos megölni a játékost amíg nem tölt be neki a pálya és nem mozog el a CPből ami maximum 3-4 másodperc lehet. Jelen esetben itt a pálya betöltött viszont az a bizonyos 3-4 másodperc nem lett levárva viszont halál eset sem történt.

Magyarán össze foglalva ezt nem éppen így kellett volna intézni Milton. Ha valaki kijön, be megy egy interiorba akkor várjuk meg míg elmozdul onnan vagy ha nem mozdulna el 3-4 másodpercig akkor nyiss csak tűzet az illető felé. Isti részéről szerintem egy teljesen helyt álló cselekedet volt, hogy fel healelte a társaságot és folytattátok tisztán az RP-t.

A panaszközben felhozott vádaknak pedig sok relevanciája nincsen. A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.