Tyzee Young

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szilike

Barangoló
Támogató
2021. 07. 27.
88
118
LV karakter
Kaleem Nash
Jesse-Car-Service.png

Tisztelt jelentkező!

Olvassa át figyelmesen az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.

Az esetleg hibás lapokat rendszerünk automatikusan elutasítja, ez után jelentkezését csak a következő jelentkezési ciklusban adhatja le.

A jelentkező a lap elküldésével hozzájárul, hogy bármilyen hamis, megtévesztő válasz esetén szintén, azonnali elutasítás, jövőbeli szankciók vonhatók maguk után.


A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service csapata.




VEZETÉKNÉV:
Tyzee

KÖZÉPSŐ NÉV:
-

KERESZTNÉV:
Young

NEM: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[x] Férfi

[—] Nő

[—] Egyéb

SZÜLETÉSI HELY, IDŐ: (nap/hó/év - helyszín)
23/08/2000 - Las Venturas

BEJELENTETT LAKCÍM:
-

TELEFONSZÁM:
+38-76-386-5915

MIÉRT SZERETNE CÉGÜNK MUNKATÁRSA LENNI?
Azért szeretnék cégük munkatársa lenni, mert nagyra értékelem a cégük szakmai hírnevét és innonatív megközelítését az autószerelés terén. Szeretnék hozzájárulni a csapat sikeréhez, és tovább fejleszteni a szakmai tudásomat a legújabb technológiák alkalmazásával.

MIÉRT PONT ÖNT VÁLASSZUK?
Alkalmasnak érzem magam erre az állásra, mivel precíz és megbízható munkavégzésem, valamint a problémamegoldó képességem is hozzájárul ahoz, hogy hatékony és minőségileg végezzem a feladataimat.

HOL TALÁLT CÉGÜNK HÍRDETÉSÉRE?
Egyik barátom mondta, hogy van lehetőség tagfelvételre.

KORÁBBI MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
Cég neve:
-
Munkaviszony kezdete:
-
Munkaviszony vége:
-
Munkakör leírása:
-
Munkaviszony megszűnése: (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[—] Felmondás

[—] Kirúgás*
* Ha kirúgtak, mi volt ennek az indoka?
VÁLASZ

ELFOGADJA CÉGÜNK SZABÁLYAIT, MŰKÖDÉSI PONTJAIT? (X -elje be a megfelelő mezőt!)

[x] Igen

[—] Nem




(( OOC RÉSZLEG ))

NEVED, AHOGY SZÓLÍTHATUNK
:
Szilárd

BETÖLTÖTT ÉLETKOROD:
19

JELENLEGI JÁTSZOTT PERCEID:
40830

KORÁBBI FRAKCIÓID*:
-

*TÁVOZÁS OKA:
-

TERVEID A FRAKCIÓBAN:
Amennyiben sikeres felvételre kerülök, elsődleges célom, hogy gyorsan beilleszkedjek a csapatba. Hosszú távon szeretnék fejlődni a szakmámban, és továbbképezni magam.

MIÉRT VÁLASSZUNK TÉGED?
Azért, mert hosszó távon szeretnék maradni a frakcióban, ki szeretném magam próbálni egy frakcióban itt LV-n mivel még nem voltam egyben sem. Szerintem megbízható vagyok, könnyen tudok ismerkedni és nehezen mérgelődők.

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA SZÁNNI?
Hétköznap 2-3 órát, van amikor 4-et. Hétvégén több mint 4 órát.

KORÁBBI ADMINJAIL, KITILTÁS: (csatolj képet, amin látszódik mindkettő! "imgur.com")


ACCOUNT ID-D:
7622

BEMUTATKOZÁS PÁR MONDATBAN: (legalább 10 összefüggő mondat!)
Sziasztok! Szilárd vagyok, 19 éves, és jelenleg az utolsó évemet töltöm az iskolában. Erdélyben születtem, és itt élek. Szabadidőmben szeretek számítógépes játékokkal játszani, vezetni, edzeni, bulikba járni, valamint barátokkal találkozni és kikapcsolodni. A RolePlay világába 2017 nyarán csöppentem bele, amikor elkezdtem játszani egy GTA 5 RP szerveren. 2019 óta játszom LV-n, amit egy barátom ajánlott. Azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal folytatom a játékot ezen a szerveren. Emellett más játékokkal is szívesen játszom, például Rainbow Six Siege, League Of Legends, és CS2. Megbízható embernek tartom magam, szeretek segíteni másokon, és nehéz kihozni a sodromból. Kilenc hónapig boxoltam és ketrecharcoltam, de lassan 2 hete abbahagytam, mert közeleg a nyár, és nem lenne elég időm folytatni. Nyár után fontolgatom, hogy Muay Thai edzésekre járjak. Kicsivel több, mint fél éve járok rendszeresen edzőterembe, korábban már egy évet edzettem, de egy év kihagyás után tértem vissza. Röviden ennyit kell tudni rólam.
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Jesse-Car-Service-logo2.png


Örömmel értesítjük, a jelentkezése bírálásra került: ELFOGADVA
Várjuk a meghallgatáson! ((TS3)) További információkról - ITT tájékozódhat.

Amennyiben nem megfelelő a felvételi időpontja, keresse a vezetőségben felsoroltak egyikét.

Sok sikert kívánunk!




Leon-Seanetti-al-r-s.png
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
630
686
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Jesse-Car-Service-logo2.png


Meghallgatás eredménye - SIKERES

További instrukciókat a vállalaton belüli vezetőség fogja eljuttatni Önhöz.
Sikerekben gazdag munkálatokat kívánunk!



Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.