Tyson Slater jelentkezési lapja[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ksrsanyi

Újonc
2019. 06. 13.
8
1
V4 karakter
Grayson Merrick

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Sanyi ~

Életkorod:
~ 15 ~

A játékon belüli szinted:
~ 2 ~

Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ Pár napja játszok, nem. ~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen, ha szükséges, használom ~

Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen ~

Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Sándornak hívnak, kárpátalján élek, fotózok. Szeretem a kihívásokat, ugyanakkor makacs vagyok néha. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Tyson Slater ~

Anyja, apja neve:
~ Emma Johnson, Edward Tyson ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ tysonslater@gmail.com ((telefonszámot délután leírom, nem tudok most fellépni)) ~

Büntetlen előítéletű?
~ Igen ~

Személyi igazolványáról egy kép:
~ (( délután bemásolom, nem tudok most fellépni)) ~

Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nincs ~

Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Csapatmunkához elfogadhatatlan a rossz kommunikáció megléte a munkatársak között, együtt dolgozva sokkal hatékonyabban végezhetjük a munkánkat. ~

Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Viszonylag ritkán ~

Csatolja be önéletrajzát:
~
Tyson Slater a nevem, születtem 1984 áprilisának huszonnyolcadik napján, Los Santosban. Gyermekkorom jól telt, jártam ovódába,
általános iskolába, és gimnáziumba. Sosem voltam jó tanuló, inkább átlagos. A z általános iskolát pótvizsgával végeztem el, ekkor
határoztam úgy hogy középiskolás éveim alatt jobban fogok tanulni. Néhány év után elvégeztem a gimnáziumot, majd később a hozzá
tartozó autóelektronikai műszerész szakot. Miután bekerültem a nagybetűs életbe, rögtön dolgozni kezdtem egy helyi autóbiztonsági cégnél,
ahol járművekbe biztonsági felszereléseket szereltem be, illetve javítottam azokat. Több évig dolgoztam itt, majd elköltöztem a szomszéd városba, San Fierroba,
az akkori páromhoz. San Fierro egyik lecsúszott negyedében éltem akkoriban. Itt munkát kerestem, és egy étteremnél találtam munkát, azonban
ehhez jogosítvány kellett, ezért személygépjárműre levizsgáztam, és elkészült az engedélyem. Az étteremnél futárként dolgoztam,
azonban a Fierroi árakhoz ez a fizetés nem volt elég. Hitelt vettem fel, és egy kisebb műhelyt béreltem, ahol én és egy régi ismerősöm
dolgoztunk, hasonlóan első munkahelyemhez, itt is biztonsági felszereléseket szereltünk be járművekbe. A hitelt visszafizettem, majd
vásároltam egy olcsóbb járművet. Időközben megszületett az első gyerekem, ezért felmondtam az étteremben, illetve eladtam
a korábban vásárolt autómat, és egy családira ruháztam be. Jelenleg az autó biztonságtechnikai cégemnek nem megy jól, várhatóan bezárok, ezért keresek állást Önöknél.​
~


Aláírás:
Tyson Slater
 

henex7

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
193
9
V2 karakter
Ersek Bela
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Örömmel közlöm, hogy a jelentkezése el lett fogadva!
((Keress fel 2020.01.10. nap folyamán TS-en 19:00kor meghallgatás céljából!.
Amennyiben nem felel meg kérlek jelezd!))​
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.