Tyrone Rees Jelentkezése

szilagyii

administrator capybara
2021. 08. 23.
19
21
Nyíregyháza
LV karakter
tyrone rees
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Tyrone Rees
Születési hely, dátum:
Las Venturas Fort Carson, 1998.05.28
Lakcím:
Las Venturas Rainbow boulevard 18/A
Telefonszám:
+38-76-975-2596
E-mail cím:
t.rees@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Érettségi
A jogosítvány száma:
743626ZJ
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.08.16

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Tamás
Életkorod:
17
AccountID:
16952
Játszott perc:
78.000
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Igen, voltam. LVMPD-ben 2x is, először 5 hónapot voltam. Később, mikor másodjára csatlakoztam a frakcióhoz, akkor körülbelül 1 hónapot.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
Időhiány miatt.
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretném kipróbálni ezt a frakciót is, megszeretném ismerni a Parkolás Felügyelet közösségét. Szeretnék újra csapatban dolgozni, és minnél több időt tölteni a szerveren.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Minnél jobban, és minnél többet teljesíteni.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Újra elkezdtem játszani a szerveren, így megvan az az ambícióm, hogy kb egész nap tudok játszani. Rugalmas, segítőkész vagyok. Mindenkivel nagyjából könnyedén megtudom találni a közös hangot.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Napi 3-4 órát
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív tulajdonságok: VIszonylag gyorsan megértem az embereket, hamar be tudok illeszkedni egy idegen társaságába, tudok csapatban dolgozni, megvan bennem a csapatszellem, nem vagyok önfejű.
Negatív tulajdonságok: Az utóbbi 1-2 évben megpróbáltam a negatív tulajdonságaimat elengedni, de ha nagyon magambabújok, akkor az egyik negatív dolog bennem az, hogy vannak olyan dolgok, amiket elhülyéskedek, és nem tudok komolyan venni, ez sokszor nagyon rossz szituációkat is tud okozni.

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Tamás vagyok, 17 éves. Középiskolába járok, ahol gépjármű mechatronikai technikusnak tanulok (autószerelő). Szeretem ezt a szakmát, mert amennyire koszos "dzsuvás" munka, annyira szép is. 12. osztályos tanuló vagyok. Jelenleg jogsizom, augusztustól pedig ha minden jól megy, akkor dolgozni fogok. Szeretek focizni, körülbelül minden nap járunk a haverokkal a közeli pályára. Nagyon jó kikapcsolódást nyújt számomra, hiszen a sok gépezés és ülés után, végre mozgok, így nem ragadnak le az izmaim, és 20 évesen nem leszek egy 60 éves papa. A szerverrel kb 3 éve ismerkedtem meg, azóta kisebb nagyon kihagyásokkal itt játszom.
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!: