Tyron Rogers jelentekezi lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tyron Rogers

Újonc
2022. 09. 30.
2
2
V2 karakter
Tyron Rogers
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Tyron Rogers
Születési hely, idő: Los Santos korhaz 1987.12.19
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36223352932
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos temple 4
Legmagasabb végzettsége: Rendvedelmi akademia
Eddigi munkahelyei: munkanelkuli

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))

Tyron Rogers-nek hívnak, a Los Santosi korházba születtem 1987.12.19-én egy esős borús napon 14:41 perckor jöttem világra. Nagyon nehéz gyerekkorom volt mivel Édesapám itt hagyott, másszóval elhunyt nyolc éves koromba. Rajtam kívűl még van hat testvérem, a sors úgy adta, hogy mindenki külön-külön országba tartózkodik. De szerencsére én a See-Citybe maradtam. Édesanyám mindig nagyon-nagyon gondoskodó volt mindenkivel szemben de főleg velem mivel én voltam a legkissebb gyermek. Elvégeztem az általános iskolát és elkezdtem dolgozni miközbe estibe letettem az egyetemet illetve elvégeztem szép lassan a Rendőr Akadémiát is. Édesapám mindig azt szerette volna, hogy egy jó szakmát válasszak. Így jött az ihlet, hogy én márpedig szolgálni fogom a törvényt. Így hát jelentkeztem a Rendvédelmi akadémiára. Amit kiváló teljesítménnyel el is végeztem. Sajnos Édesanyám elhunyt miután elvégeztem az akadémiát. Így nem fogja látni a kisfiát, egyenruhában. De nagyon remélem, hogy fentről fog figyelni majd. Mind a hat testvéremmel nagyon jó viszonyt ápolok. Nagyon nem szeretem ha valaki rosszat cselekszik. Úgyérzem mindenkinek van egy határ és azt ha átlépi akkor valamivel meg kell büntetni az adott illetőt. Jelenleg a Los Santos Temple utcában lakom a négyes házszám alatt. Független felnőtt vagyok, bár nagyon szeretnék megházasodni és már nagyon várom azt a napot mikor elsőre megpillantom életem párját. Bár ez a nap még nem jött el én mégis dicsően várom azt a napot. Szeretném magam kipróbálni éles helyzetekbe is mivel mint említettem fentebb remekül teljesítettem az akadémia alatt. Van egy kutyám, REX-nek hívják, ki van képezve és ha tovább tanítattnám még talán egy drogkereső kutyusá is vállhat az én Rexem. Bár ehhez további engedélyek szükségesek amit persze nem kaphatok meg civil ként. De nem is az a lényeg. A lényeg, hogy a Törvényt akarom szolgálni, szolgálni és védeni!


| OOC |
Hogy szólíthatunk: Szabi
Mennyi idős vagy: 19
Legmagasabb iskolai végzettséged: Matematika gimnazium
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 4081
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Igen, eggyel.​
Rendelkezel-e kitiltással? Nem.​
Rendelkezel-e névváltással? Nem.​
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))

Jófej afroamerikai zsaru aki a vicces hozzáállásával akarná megváltani a Los Santosi bűnügyi rejtélyeit. Ergo jó kedvével felvidítani az irodai életet. Egy olyan karaktert RP-znék amit tényleg a szeretet vezényel. Szeretnék mindenkivel jó kapcsolatot ápolni így elérni, hogy minden szituációból egy remek RP-t hozzak ki. Egy normális, átlagos, mindig jókedvű rendőrt RPznék persze mikor komoly RP szituáció adódik akkor nyílván a karakter RP-m is változik. Egyszóval szituációtól/eseményektől függően lenne RP-zve a karakterem.

Miért pont rád essen a választásunk?
Mert úgy érzem, hogy megvannak a kellő adotságaim ehez a munkához.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem.
 

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 135
607
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Tyron Rogers!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.10.02 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.10.02 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.