Tyron R Jhonson Panaszkönyve "#Dominikra és #Tom-ra"

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DT72

Újonc
2020. 03. 17.
4
9
V4 karakter
Jhonson R Meliton
LV karakter
Jhonson D Meliton
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Tyron R Jhonson >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Paul Conway//Dominik >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Felmentem a ts-re, mert szerettem volna az accountomat törölni, de nem volt rajtam civil ezért ráírtam Tomra, hogy tudna e segíteni. Nem írt vissza ezért átmentem Dominikhoz aki egyből segített. Miután rámrakta a civilt bementem egy admin váróba majd Tom ki kickelt olyan indokkal, hogy elég lesz. Bementem hozzá, hogy ez miért volt és azt mondta, hogy majd húzlak amikor húzlak és ne én döntsem már el azt, hogy ő mikor afkol és mikor nem. Mondta, hogy ha nincs más dolgom akkor lépjek le. Én megtettem és Dominik kibannolt 3 napra olyan indokkal, hogy (Moderátor elöli kilépés,Stilusodbol vegyél vissza #Tom #Dominik). >

Bizonyítékok:
< (Moderátor elöli kilépés,Stilusodbol vegyél vissza #Tom #Dominik)
You were kicked from the server by "Alexa Shajden // Tom" (szia elég lesz)
>


Megjegyzés:
< Nem szerenék minősíteni, de 11 év alatt lehet nemkéne felvenni moderátorokat. >
 

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
597
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
Hello először is mikor be jöttél Tomot kérdőre vonni hogy miért Kickelt akor is volt egy bizonyos flegma stilusod. Illetve mikor te ki léptél a szobából én még mondani szeretem volna neked 1-2 dolgot. Erért kaptad a 3 napos bant.
 

Joshiano

Zöldfülű
2019. 10. 30.
207
35
V4 karakter
Maya mood
LV karakter
-
V2 karakter
Li Xinya
nos akkor mint érintett fél. aza egész úgy volt éppen ügyet intéztem majd mentél dominikhoz akinek mondtad hogy én afkolok közben sehol semmi.majd dominik jött fel hogy afkolok-e nem afkoltam mint láttad aztán kaptad a kicket hogy elég lesz amit azért kaptál mert nem bírtál várni még húzunk.Ekkor bejösz flegmán elég szép stílussal és szerintem szebben is lehet beszélni nem kell bejönni egyből neki esni a moderátoroknak majd hazudsz hogy én ilyeket mondtam ilyet egy szóval nem mondtam annyit mondtam nem afkoltam viszont nem veszekedni kell itt és kérlek ne állíts oylat ami nem igaz.Majd megkérdeztük segíthetünk még szó nélkül kiléspsz.És most amit írtál megejgyzésbe azt nem kellett volna és ha szeretnéd tudni 19 éves vagyok :) de köszönjük azért örülj neki 3 napot kaptál a stílusodért és a kilépésért.várjuk bírálást de előtte nézz magadba majd gondolkodj el miket állítasz :) pacsi
 

DT72

Újonc
2020. 03. 17.
4
9
V4 karakter
Jhonson R Meliton
LV karakter
Jhonson D Meliton
Én az igazat mondtam, tagadni fogod és fogjátok. És nektek lesz igazatok, mert 1 ketten állítotok majd hazugásot én pedig az igazat. 2 Moderátorok vagytok és ezért IS nektek fognak hinni. Én lehetsz 19 éves, de kicsit gondolkozz el azon, hogy miért írtam 11 évet. Azt a kort az értelmiségi szinthez fűztem hozzá. Sajnálom, hogy megbántottam kicsi törékeny lelked. www.helyesírás.hu segíteni fog kedves "19éves". és nem érdekel ha bannoltok. Elfér

Unu válasza:
Öhm, rendben. Minősítés ért szankciót osztom.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Joshiano

Zöldfülű
2019. 10. 30.
207
35
V4 karakter
Maya mood
LV karakter
-
V2 karakter
Li Xinya
köszönöm a minősítést ezzel szerintem mindent elárultál :) örülj neki hogy 3 napot kaptál ha én bannoltalak volna kaptad volna az 1 hetet simán :) nincs miről beszéljünk gondolkozz el kicsit hogy mit akarsz
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Na szépeket. Nem is kell itt sok mindenről beszélni, ilyen stílus mellett. A PANASZ JOGTALAN. UI:és örülj hogy csak 3 nap bant kaptál. és ha lejár a ban nem szeretnék rosszat hallani felőled.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.