Elfogadva TYMER ---> #Feri [SMOD]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TYMER

Barangoló
2019. 01. 10.
140
580
22
Budapest, Gyál.
V4 karakter
Noah_Hipple
LV karakter
Shontae_Caldwell
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ TYMER (Nem nagyon emlékszem már rá, de azt hiszem ez volt.) ~

A ban időpontja:
~ Nem tudom a pontos dátumot sajnos, de több mint 2 éves a bann szerintem 2019 márciusi ha jól emlékszem. ~

A ban időtartama:
~ You are banned permanently. Reason: "Operátor szidás, játékos szidás. -#Feri" ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ #Feri ~

A ban oka:
~ Operátor szidás, játékos szidás. -#Feri (Annyi történt, hogy volt egy rp szituáció ahova full random kijöttek a TEK-esek majd bevittek, de ez lényegtelen, ebből lett egy admin ügy, TS-en valamelyik tekessel össze balhéztam, már nem is tudom min, aztán ott trágárúl beszéltünk egymással én kicsit jobban elkattantam mint a tekes srác aztán mondtam ami jött, megmondom az őszintét, nem is figyeltem kinek mit mondok, csak nyomtam a hülyeséget aztán lényegében ezért kaptam a bannt Feri-t nem akartam ezekkel a szavakkal támadni, igazából nem is tudtam, hogy ő is beszélt és neki is mondtam ezeket a dolgokat, szóval tényleg sajnálom az egészet.) ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Szeretnék dumálni V3-mon játszó ismerőseimmel. ~

Megjegyzés:
~ Tény és való, hülye voltam, full jogosan kaptam az egészet, viszont azt meg tudom ígérni, hogy ez nem fog előfordulni többszőr. TS UID: 4O8Tq8cdnYWOA2EC3VYc2YRT7pc= ||| Local UID: Aa3SL1X8Pi10MWWy1aW5o61C2yY= ~

 
  • Tetszik
Reactions: Feri

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 908
V4 karakter
Paulo Trevisan
Szia! Tekintettel arra, hogy eltelt két év és korrekten leírtad a történteket. Adok egy esélyt, de bármilyen probléma esetén örökbant fogsz visszakapni, így utolsó esélyes leszel. Remélem, hogy nem lesz veled semmi gond.

Jó beszélgetést.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.