Tyler Roach, Zareen West panasza ismeretlen adminisztrátorra, Daichi Akiyoshi-ra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jakee

🐌
2020. 07. 20.
562
1 313
V4 karakter
tyler.roach
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Tyler Roach, Zareen West


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Ismeretlen


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Hatósági zárral ellátott interiorból való jármű kigetelése, cuccmentés elősegítése.

2024.07.11-én kezdődik a történet, mikor is egy közel öt hónapos nyomozás eredményeként elkezdtünk elfogásokat végrehajtani a Hongong frakció tagjaival szemben. Kezdetekben minden jól ment, teljesen pozitív csalódás ért minket az RP Szituációk során. 2024.07.13-án megkeresést kaptunk Zhang Jie Wu részéről, aki a frakció leadere. Kérdéssel fordult felénk, hogy mikor kerülnek levételre az interiorokról a hatósági zárak (2024.07.12-én kerültek fel a zárak, azóta csak akkor kerültek nyitásra, ha mi is a helyszínen voltunk számos egységgel és a TEK avagy a Honvédség embereivel). Tisztáztuk vele a dolgokat, elmondtuk neki, hogy akkor kerülnek csak le a zárak, ha minden ember elfogásra kerül aki iránt nyomozás zajlik, és a frakciós hangárba tárolják a járműveit. Kettő tag volt, aki még akkor nem került elfogásra, Zhang felvette a kapcsolatot a tagokkal, még aznap este elfogásra került az egyik tag. Daichi válaszként azt közölte a leader felé, hogy ő nem kívánja elveszíteni a lőszereit és az M4A1 Sopmodot, amit abban a kocsiba tárol ami a garázsba van, ezért nem jön fel egy hónapig a szerverre. amit abban a kocsiba tárol ami a garázsba van. A mai napon 2024.07.14-én Daichi fellépett a szerverre és feladta magát.. Vele is a már-már megszokott procedúrát folytattuk le, elvittük a hangárhoz, kinyitottuk és meglepő módon nem voltak ott a járművei, amit még kevesebb mint egy nappal az előtt még ott voltak. Érthető, hogy Daichi érkezése előtt lerakta az összes kulcsát, viszont szeretnénk információt kapni arról, hogy ő IC hogyan tudta meg, hogy a frakció társai elkapásra kerültek és elfogások sorozatát hajtottuk végre, mikor rajta kívül már nem volt senki szabadlábon mikor ő ismételten elérhető lett a szerveren.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Bíráló FA/SA Számára privát üzenet formájába küldöm MDC Információk végett.


Megjegyzés:
Szeretnénk tisztázni, hogy valójában mi is történt és hova tűntek a járművei. Eléggé érdekesen érint minket a szituáció, sok kérdőjel merült fel az ügy során.
 
Utoljára szerkesztve:

cs4ba

Ain't twenty-v-one, it's one-v-twenty
2019. 08. 01.
73
248
V4 karakter
🌊kyllian.brauer
LV karakter
Ylli Hassan
Csao, feltehetőleg én voltam az aki getelt Daichinak kocsit, erre a válasz elég egyszerü, nem voltam tisztában azzal, hogy mégis IC nektek még kire van szükségetek mivel nem egy ember van F3-ban, és mivel számunkra kérdéses volt, hogy mennyi idő is lesz még mire lekerül a zár, ezért aki megkért és úgy hittem, hogy már nem részese az RP-nek (azt hittem, hogy ez azért egyértelmü) annak kigeteltem a kocsiját, elvégre már nem lett volna szükséges az RPtekhez,

Most úgynézki Daichi esetében tévedtem, emberi dolog.
Szerintem ti is láttátok, hogy nekem célom nem volt cuccot menteni, a saját cuccaimat is akadályok nélkül geteltem, nyitottam etc-etc.
Szerintem Daichi részéröl is úgy lenne fair a dolog, hogyha a kocsi kulcsokat magához vételezve, újra játszaná az RP-t.
 

Jakee

🐌
2020. 07. 20.
562
1 313
V4 karakter
tyler.roach
Csao, feltehetőleg én voltam az aki getelt Daichinak kocsit, erre a válasz elég egyszerü, nem voltam tisztában azzal, hogy mégis IC nektek még kire van szükségetek mivel nem egy ember van F3-ban, és mivel számunkra kérdéses volt, hogy mennyi idő is lesz még mire lekerül a zár, ezért aki megkért és úgy hittem, hogy már nem részese az RP-nek (azt hittem, hogy ez azért egyértelmü) annak kigeteltem a kocsiját, elvégre már nem lett volna szükséges az RPtekhez,

Most úgynézki Daichi esetében tévedtem, emberi dolog.
Szerintem ti is láttátok, hogy nekem célom nem volt cuccot menteni, a saját cuccaimat is akadályok nélkül geteltem, nyitottam etc-etc.
Szerintem Daichi részéröl is úgy lenne fair a dolog, hogyha a kocsi kulcsokat magához vételezve, újra játszaná az RP-t.
Jelenleg nem azzal van a baj, hogy te mit csináltál. A te részed korrekt volt az IC Lefolyás alatt, annak ellenére amit korábban te is említettél a dologgal kapcsolatosan. Ámbár ennek ellenére te több millónyi tárgyat geteltél el a hangárból, egy olyan embernek aki szándékosan menteni akarta a dolgait és ennek hangot is adott. Természetesen hibázni emberi dolog, de úgy gondolom, hogy hiába lett elkapva az ember nem véletlen van abba a hangárba bárkinek a járműve, hiába ha elkaptuk, vagy még esetleg nem kaptuk el.
Ha pedig feltételezted, hogy kiesett az RP-ből több úton módon utána tudtál volna járni a dolognak, percek alatt, elvégre erre is használható az adminisztrátori jogköröd.
 

cs4ba

Ain't twenty-v-one, it's one-v-twenty
2019. 08. 01.
73
248
V4 karakter
🌊kyllian.brauer
LV karakter
Ylli Hassan
Jelenleg nem azzal van a baj, hogy te mit csináltál. A te részed korrekt volt az IC Lefolyás alatt, annak ellenére amit korábban te is említettél a dologgal kapcsolatosan. Ámbár ennek ellenére te több millónyi tárgyat geteltél el a hangárból, egy olyan embernek aki szándékosan menteni akarta a dolgait és ennek hangot is adott. Természetesen hibázni emberi dolog, de úgy gondolom, hogy hiába lett elkapva az ember nem véletlen van abba a hangárba bárkinek a járműve, hiába ha elkaptuk, vagy még esetleg nem kaptuk el.
Ha pedig feltételezted, hogy kiesett az RP-ből több úton módon utána tudtál volna járni a dolognak, percek alatt, elvégre erre is használható az adminisztrátori jogköröd.
Igen kifejtettem, hogy igazad van és hibáztam, és szerintem egy korrekt épkézláb megoldást is ajánlottam, nyilván ez Daichin múlik legkevésbé rajtam.
Célom nem volt elősegíteni azt aki még nem hullott ki az RP-ből, de nyilván az aki kiesett annak legalább legyenek kéznél a cuccai, szóval inkább arra ment ki a dolog részemröl, hogy a frakció társaim akik már nem részese vagy akár akik egyáltalán részesei sem voltak(ezalatt gondolok itt az új tagokra mivel nem egy-két ilyen ember van, akik éppen, hogy bejöttek de már egy lezárt hangár fogadja őket akár másnap), tudják használni a dolgaikat.

Részemröl a hibát pedig elismertem-elismerem.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 774
22 283
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Adminisztrátor része más okokból már nem releváns.
Játékos tisztázásig kitiltásra kerül.
Dzsuzi intézi a többit, részletek később, addig a topic ne kerüljön áthelyezésre.
Jakee vedd fel Dzsuzival a kapcsolatot.
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 755
4 738
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Ha ilyen van, legközelebb azért ne legyen kigetelve egy olyan autó ami még benne van az rp szálba, hiába van benne másnak az illegálja, attól függetlenül az nni még letudja foglalni.

illegálok meglettek így az nni letudta zárni ezt az rp szálat, cs4ba már nem admin, így nem tudok neki szankciót osztani. Jogos a panaszkönyv.
Akiyohiról a kitiltást levettem, nem ő kérte meg cs4ba-t.

Köszi @Vito a korrigálást.

Helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.