Ty TeamSpeak3 Moderátor jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

cancelyuumi

Újonc
2022. 02. 24.
4
12
LV karakter
tyrell barnes

x3zePcK.png


IG neved:
- Tyrell Barnes. -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 7 éve kb. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Még nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Igazából egész sokat, amikor bevan kapcsolva a gépem akkor általában bent vagyok. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 2-3 órát kb egy nap, hétvégén akár többet. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Úgy gondolom hogy eléggé megbízható vagyok, illetve segítőkész. Könnyen tudok barátkozni az emberekkel és jól kezelem a problémákat. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mert szeretek segíteni másokon, illetve emberekkel foglalkozni, továbbá szeretnék a szervernek is segíteni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Behúzom a szobámba, megkérdem játszik-e a szerveren vagy nem, a válasza alapján kérek tőle vagy 3 rp es 3 ts szabályt vagy csak 3 ts szabályt, amennyiben bármi kérdése lenne segítenék neki, és elmondanám az alap dolgokat, de először is a szabályzatot ajánlanám a figyelmébe, hogy azt olvassa át először. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Viszonylag sok tapasztalatom van moderátorként mint teamspeak és discord moderátor, illetve elég jól tudok angolul, illetve kicsit románul így akár egy külföldivel is tudok szót váltani. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincsen. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Igazából először is minél több embert megismerni, másodlagos cél meg egy moderátor 2ig eljutni minimum. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
-
Megbízható -
-
Becsületes -

Negatív:
- Fösvény -
-
válogatós -
-
kissé lusta -

Mennyi idős vagy?:

- 14, lassan 15. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Máté a nevem, jelenleg a 14. életévemet töltöm, következő hónapban leszek 15. Erdélyben születtem és itt is élek most is. Sokat sportolok, nagyrészt focizok, amifocizok illetve biciklizek elég sokat. Szabadidőmben általában gépezek, sorit nézek vagy a haverjaimmal vagyok. Nagyrészt lolozok vagy mtazok. 4-5 éve kezdtem el rpzni kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Volt egy papagájom, Hulk, aki sajnos nem rég halt meg. -
 
  • Tetszik
Reactions: Dini és jaydeen

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat és arra jutottam hogy nem lett olyan rossz se jó a lap irásod olyan közepesre sikeredett az én meglátásom szeriten.
(De ez csak saját vélemény.)
 
  • Tetszik
Reactions: cancelyuumi

csakgeri

arabos a pacekom habibti
2019. 02. 25.
193
265
V4 karakter
Estienne Heroux
LV karakter
Vicente Montilla
Szia! Átolvastam a lapodat, arra jutottam, mint a felettem szóló. Olyan közepesre sikeredett a lapod, most tartózkodom!
/Geri/
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Fórum multiaccount.
 
  • Tetszik
Reactions: Parker és Jack
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.