TVre élő adások

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JasonV2

Pötyögtető
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 27.
448
328
V2 karakter
Ava Beasley
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
<Neumann S Jason >

Ötleted:
< TV-be rakni pár élő tv csatornát/ livestream engedélyezése yt ről. >


Megjegyzés:
< Szerintem tökre feldobná és több értelme lenne a tv nek ,ha élő tv csatornákat lehetne elindítani rajta. Pl. M4 sport Vagy esetleg livestreameket elindítani rajta. Hogyha kell akkor tudok küldeni egy pár csatornának online linket! >
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Maximum sport csatornát támogatom de még az is kétséges. Aki fel megy a szerverre játszani az akkor játszon ne a tv-t bambulja egy játékon keresztül. Annó nekem gyereknek két választásom volt vagy játszók vagy tv zek. Nem hiszem hogy ebbe az irányba kéne elvinni a szervert.
 
  • Tetszik
Reactions: Bátyus és JasonV2

PENTA

i'm not afraid of an army of lions led by a sheep.
Támogató
2019. 01. 18.
171
527
23
Kazincbarcelona
V4 karakter
❌
LV karakter
evon westby
V2 karakter
guillermo cuevas
Maximum sport csatornát támogatom de még az is kétséges. Aki fel megy a szerverre játszani az akkor játszon ne a tv-t bambulja egy játékon keresztül. Annó nekem gyereknek két választásom volt vagy játszók vagy tv zek. Nem hiszem hogy ebbe az irányba kéne elvinni a szervert.

Abszolút ezzel tudok egyet érteni. Az elején az újdonság miatt lenne egy kis szele, utána szerintem senki nem használná.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
179
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
Több gondolat is felmerült bennem ezzel az ötlettel kapcsolatban. A sport élőadásokat, vagy inkább a tv-ben is megjelenő adásokat (gondolok itt az élőre) nem lenne nagy hülyeség behozni, de az hogy live streamet, Molnár Krisztián bebaszós live-ot nézzünk a tv-n szerintem felesleges.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali, maga a yt tiltja az a gond. Viszont a tv listákat frissíteni fogom.
 
  • Imádom
Reactions: JasonV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.