Tuya jelentkezése Globális Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tuya

Lelkes fórumhasználó
2019. 07. 02.
398
3 539
IX.
LV karakter
harvey lambert
tuya-jelentkezese-kisebb.png

Játékbeli, és fórum neved:
Jelenleg a játékban a Gino Vorster névvel vagyok megtalálható, fórumon pedig Tuya a nevem.

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
2016. Decemberében regisztráltam a szerverre, ekkor egyaránt a fórumra is. Ekkoriban a régi fórumot használtam értelemszerűen, ezt követően a szerveren való hosszabb kihagyásom végeztével regisztráltam az akkori új fórumra 2019. Júliusában.


Miért szeretnél globális moderátor lenni?
Régóta pályázom erre a posztra, számomra egy nagyon kedvező pozíció, hisz naponta elég sokat böngészem a fórumot, több topic is a kezem alatt fut, szeretek ezen a területen aktívkodni és így szeretnék az itt lévő felhasználói rétegnek segíteni és a csapatot erősíteni a jelenlétemmel. Szeretek új dolgokat megismerni, kipróbálni magam bennük és ez tényleg teljesen új vonal lenne. A kötelező moderálások teljesítését tudnám garantálni, ez mellett pedig rugalmas vagyok.

Miért pont téged válasszunk?
Úgy gondolom hogy a szerveren, több frakció életében bizonyítottam már, több hónapot hagytam magam után néhol, és több helyen is szívesen viszontlátnak. Szeretek nagyobb közösségekben segítőkezet nyújtani, akár itt, akár más fórum platformokon. Könnyen tanulok a hibáimból ami az elmúlt időszakra elmondható itt a fórumon is, úgy érzem ez is erősebbé, és fejlettebbé tesz, kiismeri magát kellően az ember a hibái után, és igyekszik ezt javítani ahogy én is teszek, és tenni is fogok. Rugalmas vagyok mint ezt fentebb elmondtam, igyekszem a fórum tagjait segíteni de ez mellett ha szükséges moderátortársaimat sem szorítom a háttérbe, illetve a csapatmunkához könnyen tudok alkalmazkodni ez sem akadály ennek a feladatnak elvégezésben.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
Amikor időm engedni és leülök a számítógép elé, általában a fórum az elsők között van amit megnyitok, szeretem átnézni milyen figyelt témákban ki mit kommentelt, mire, és milyen reakciókat kaptam, de ezután mindig nyitva marad a második monitorom így szinte folyamatosan elérhető vagyok. Viszont ha moderátori feladatkörrel lennék ellátva, akkor még több időt fordítanék erre a területre nyilvánvalóan.

Mutasd be a referenciáidat. (ha vannak)
Több frakcióban megfordultam a szerveren, mint illegális mint legális téren. A Terrorelhárítási Központ köreiben kétszer is megfordulva összesen 6-7 hónapot töltöttem, emellett 2020. Őszén a Fix & Drive Mechanic Shop csapatát erősítettem 2-3 hónapig. Az illegális részre kitérve Juniper Avenue Mob-ban 3-4 hónapot töltöttem el, ekkor topicot is kezdtem de főképp az In-Game roleplay szálakat vittem barátaim, és frakciótársaimmal egyaránt. Emellett Albanian Mafia-ban is tevékenykedtem az imént, és anno Cartel De Jalisco-ban is szintén frakciótag voltam. Továbbá civilként is tevékenykedtem pár barátommal karöltve, egy teljesen egyedi ötletben, melyről
topic is készült, de frakcióba való csatlakozás miatt egyelőre szüneteltetjük. Pillanatnyilag a Nemzeti Nyomozó Iroda köreit erősítem több mint kettő hónapja, és ebből is próbálom a maximumot kihozni.

Rendelkezel TeamSpeak3-al?
Igen, értelemszerűen rendelkezem, melyet naponta aktívan használok is hisz itt beszélek barátaimmal, frakciótársaimmal is, illetve ha segítségre van szükségem azt is először ezen a platformon próbálom elintézni. Úgy gondolom mivel sokat vagyok aktív itt így ez kihatással lenne pozitív irányba a moderátori segítségnyújtásra is, hisz könnyen elérnének akik éppen akkor keresnek.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
Többször találkoztam már kezdő fórum felhasználókkal akik még nem tudták pontosan használni ezt a felületet, ilyenkor feladatkörömtől függetlenül próbáltam segíteni egy egyszerű, konyhanyelven fogalmazott útba igazítással. De elsőként mindenképp a szabályzatot ismertetném meg velük, ezek után pedig néhány kezdetet segítő topicot ajánlanék számukra, de ezen felül pedig úgy gondolom ha a szabályzatot kellően megismerték indulhat a böngészés a platformon. A közös chat mindenképpen be lenne kapcsolva számomra hisz amint figyeltem itt érkezik a legtöbb kérdés akár a fórummal, akár egyébbel kapcsolatban. Hogyha valaki nehezebben idomul ehhez a területhez akkor nyitott vagyok TeamSpeak beszélgetésre, és ott segítségnyújtásra, avagy egy privát beszélgetésben úgy szintén.

Ismeretséged a csapaton belül?

Jelenleg @caяl -t ismerem valamilyen szinten, hisz frakciótársak vagyunk, és néhányszor már TS-en is beszélgettünk. Emellett pedig @leva -t ismerem még mint régebbi moderátor, tőle sok mindent megtudtam a moderálásról, amit innen is még egyszer köszönök neki.

Mesélj magadról, minimum 10 mondatban. (Ami számodra fontos és nyilvános)
Bencének hívnak és 16 éves vagyok. Informatika szakon tanulok egy budapesti technikumban, ebben az évben már a 2. éve. Mindemellett Veresegyházon lakom, viszont gyermekkorom nagy részét Gödöllön töltöttem, és itt is nőttem fel, ide jártam általános iskolába is. Itt sok barátra tettem szert akikkel még a mai napig jó viszonyt ápolok. Általános iskolás éveimben ismerkedtem meg a SeeMTA-val, illetve magával az MTA-val is szintén. 2016 óta SeeMTA-zok, viszont voltak kihagyásaim, ekkor másfelé húzott az élet, de mindig visszatértem, és ez most is így van, immáron 2 éve játszok folyamatosan, és aktívan a szerveren. A szerverre való regisztrálásomkor találtam rá a fórumra is, ekkor rögvest beregisztráltam és használni kezdtem, igaz azóta volt egy teljes fórum váltás, de ez nem tántorított el, így még nagyobb kedvel böngészem nap mint nap a fórumot. A sportolás is jelen van az életemben több évig karatéztam illetve kézilabdáztam is, jelenleg erőnléti edzésekre járok, illetve néha a kondit is meglátogatom a baráti társaságommal, ahogy időm engedni. Szabadidőmet itt a számítógép előtt töltöm általában az iskola után, vagy a barátaimmal, ez mindig máshogy van, de ezzel garantálom hogy kitudnám elégíteni az elvárásokat. Az év nyarán tervezem megkezdeni a B kategóriás jogosítványt is, de ez még teljes mértékben képlékeny. Kissé a személyiségemre is kitérve, amit magamról eltudok mondani hogy segítőkész vagyok, és szeretek is segíteni másokon önzetlenül. Ezek mellett kreatívnak gondolom magam, és mások elmondása szerint vicces vagyok, szeretek poénkodni, persze határokat itt is húzni kell. Könnyen ismerkedem, és szivesen ismerek meg új arcokat, ami pozitív véleményem szerint főleg itt, hogy több emberrel kellene együtt dolgoznom. Aki jobban ismer biztos tud rólam több dolgot mondani, de nem a legjobb az önbecsülésem úgy hogy ez legyen ennyi. Átlagosan egy munkanap 3-4 akár 5 órát töltök a számítógép előtt, viszont hétvégente ez növekedni szokott hogyha itthon vagyok, és nincs semmi dolgom.
 
Utoljára szerkesztve:

kbazsy

fashion bitch
2019. 01. 10.
556
2 869
V4 karakter
gwenaelnoir
LV karakter
eeliselortie
Egy megbízható srácot ismertem meg benned, aki tudná ezt a feladatot is teljesíteni. Sok sikert!
 

kyle.

💋
2019. 01. 10.
2 445
8 994
21
V4 karakter
Ayla Yavuz
LV karakter
Kieran Benson
TEK-ben elég sok időt töltöttél, ott bebizonyítottad nálam, hogy simán rád lehet bízni akármit.
Simán menne ez is neked, sok sikert barátom. ❤️
 
  • Imádom
Reactions: Tuya és kbazsy

caяl

i do my lil' dancy-dance
2019. 01. 10.
591
1 940
V4 karakter
Oier_Uribe
Ha kicsit összekaparod magadat, és tényleg komolyan veszed, akkor akár még támogathatlak is. Sok sikert!
 

szaszil

Aktív fórumozó
2019. 01. 25.
280
1 459
20
Szolnok
LV karakter
ergit.özer
Elég rég óta ismerlek és mióta megismertelek, azóta akarsz GMOD lenni, sokat aktívkodsz fórumon meg minden, szerintem helyed lenne a moderátori teamben, gl.
 

shuting

Újonc
2019. 05. 10.
61
928
V4 karakter
cevat.gül
LV karakter
cameron.may
szia tuya barátom, sok sikert hajra, csak szurkolni tudok!!!!! ;)
 
  • Imádom
Reactions: Tuya

Copy9000

Újonc
2020. 01. 28.
62
8
V4 karakter
Alihan Bayraktar
LV karakter
Preston Cade
V2 karakter
-
Jó választás lennél, szurkolok, hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: Tuya

Ard

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 14.
387
1 712
17
Isaszeg
V4 karakter
ard.schweiger
LV karakter
andrej.nicu
Segítőkész, jófej vagy, menne ez neked!
 
  • Imádom
Reactions: Tuya

Lynx

ᛒᛖᛏᛏᛖᚱ ᛏᛟ ᚠᛁᚷᚺᛏ ᚨᚾᛞ ᚠᚨᛚᛚ ᚦᚨᚾ ᛏᛟ ᛚᛁᚢᛖ ᚹᛁᚦᛟᚢᛏ ᚺᛟᛈᛖ
2019. 01. 10.
236
651
V4 karakter
𝓐𝓲𝔂𝓼𝓱𝓪 𝓦𝓲𝓵𝓮𝔂
Szia!

TEK-ben is jelen vagy egy ideje, megbízható vagy és rendesen csinálod a dolgokat, ez is menne neked szerintem.

Remélem sikeres lesz a jelentkezésed, és ha igen akkor sokáig viszed, támogatom.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Tuya és kbazsy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.