Turner Jhony jelentkezési lapja a Fix&Drive Service-hez[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

xcomme123

Újonc
2021. 02. 05.
1
2
V2 karakter
Turner Jhony

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Bence és 18 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Január elejétől és 6000 percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ igen egyszer voltam Adminjail-ben és nem voltam kitiltva a szerverről. Imgur: The magic of the Internet Imgur: The magic of the Internet~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ igen rendelkezek TeamSpeak3-mal és mikrofonnal is.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4-6 órát tudnék igen tudnám teljesíteni a szabályzatban leírt elvártakat ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Szeretek sportolni. Szabadidőmbe szeretek rpzni a barátaimmal. Szeptemberbe lettem 18 éves és jövőre fogok érettségizni. Egy Szeged melletti faluban lakok. Segítőkész vagyok bárkinek bármiben szeretek segíteni ha tudok. Imádok új dolgokat kipróbálni. Az MTA mellet még sok más játékkal is szeretek játszani. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Turner Jhony ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos 1993.09.16. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Los Santos Gimnázium ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Jól tudok dolgozni csoportban és szeretek autókkal foglalkozni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Neve: Turner Jhony. Anyja neve: Sarah Parker. Apja neve: Clark Sebastian. Féltestvére: Chloe Ximenez. Lakcím: Palominó Erdő utca 5. Legmagasabb iskolai végzettsége: 12 évfolyam sikeres érettségi bizonyítvánnyal végzett a Los Santos-i Gimnáziumban. előző munkahely: Kamionsofőr. 2001-ben költöztem San Fiero-ba szüleimmel és most egyedül élek Palominóba. Amerikai fociztam 1 évet, de sérülés miatt abba hagytam. Szeretek autókkal foglalkozni és szerelni őket rég óta ez az álmom és ezt akarom valóra váltani ~

Aláírás:

Turner Jhony

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Danson és Póni

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Jelenleg nincs tagfelvétel! - ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.