Turbo/Nitro visszatöltése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/CENTER]

Neved:
James Mc Logan


Ötleted:
Azt találtam ki hogy mi lenne ha az autónkba rakunk nitrot az visszatöltődne, de csak miután elhasználntuk, és egy bizonyos összegért lehetne újratölteni, kocsot olcsóbban, tehát 1x megveszed a nitrot és egy uj itemet ha behoznánk akkor kicserélni és pikk pakk kész.

Megjegyzés:
Kicsit jobb lenne az ilyen autómániásoknak a vezetés mint nekem és többen használnának nitrot
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Igen ezzel egyet is értek teljes mértékben mivel elég irreális , hogy kifogy a nitró és venned kell bele 6millióért egy újat.
Esetleg lehetne úgy , hogy 6millioért beszereled és 3millioba fel tudod tölteni 100%-ra és ugye kevesebb százalék esetén kevesebb összegért.
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Igen ezzel egyet is értek teljes mértékben mivel elég irreális , hogy kifogy a nitró és venned kell bele 6millióért egy újat.
Esetleg lehetne úgy , hogy 6millioért beszereled és 3millioba fel tudod tölteni 100%-ra és ugye kevesebb százalék esetén kevesebb összegért.
Köszi hogy támogatod az ötletet, én is am pont ebbena felezős dologban gondolkodtam.
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
Igen ezzel egyet is értek teljes mértékben mivel elég irreális , hogy kifogy a nitró és venned kell bele 6millióért egy újat.
Esetleg lehetne úgy , hogy 6millioért beszereled és 3millioba fel tudod tölteni 100%-ra és ugye kevesebb százalék esetén kevesebb összegért.
Ezzel a gondolkodásmenettel tudnám elképzelni ezt a dolgot.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

MateuszHun

Újonc
2019. 01. 10.
21
3
Bécs
LV karakter
Johny Kensy
V2 karakter
Lee Hang Shao
Támogatni tudom az ötletet mivel ha egyeltalán vesz valaki nitrót el sem használja mivel nagyon drága és alig veszik így nincs értelme tehát sztem így lenne értelme
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
V4 karakter
Oscar Hood
LV karakter
Quinn Holland
V2 karakter
Teodoro Peres Hamada
Volt egy gyári Ford Raptorom, és abba amikor nitroval mentem semmit se gyorsított rajta..
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
A gyorsulást segíti, köszi srácok a támogatást!
 

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Szerintem ez felesleges
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Értem, kifejtenéd miért vagy csak úgy idedobtad? Mindenki kifejti a véleményt ez arra van :)
 

-Kéri-

Pötyögtető
2019. 01. 11.
523
72
V4 karakter
James_Mc_Logan
LV karakter
James_Mc_Logan
V2 karakter
[N/A]
Örülnék ha megmagyaráznád miért? Vagy az már nem lényeg? Sokkal többen használnák a nitrot.. Így nincs értelme a szerveren.. Szerintem el se olvastad.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.