Tuningoló optimalizálása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
<Aleandro Guerrini >

Ötleted:
< Tuningoló javítása >


Megjegyzés:
< Sok tuningnál ha felszereljük nem írja ki, hogy fel van szerelve/megtalálható a gépjárműbe. (pl.: Önzáró differenciálmű , Offroad optimizáló) Kerék mérete- Extráknál nem működik egyik járműnél sem tudtommal, pedig hasznos lenne, főleg mivel vannak olyan járművek amelyeknél ha lecseréljük az alap kereket akkor kisebb méretű kerék kerül rá pl. Bugatti Veyron-nál. Variánsok, ha leakarunk venni egy variánst ahhoz ismét ki kell fizetni az árát, nem lehet egyszerűen ingyen leszedni. Illetve nem tudom a többi játékos, hogy van vele de kicsit sokallom a variáns árát. Több járműnél csak egy sárvédőt vagy egy spoilert ad a járműre 10.000.000Ft-ért , amikor szimplán optika résznél egy-egy járműre a spoiler 300.000Ft. Spinner (Optika) sok járműre nem rakható fel , ahol felrakható, azon pedig nem látszódik semmi. Matricák/Egyedi karosszériák: sok olyan jármű van ahol a mod csere után ugyan úgy írja, hogy van rá matrica illetve karosszéria, közben pedig nincs, ez lehet csak nekem zavaró, hogy egy fekete színű járművet átfestek fehérre, hogy megnézzem milyen matricák vehetőek rá, aztán kiderül, hogy nincs rá matrica. Ezeken kívül még, jó volna ha vissza kerülne a 7. 8. venom tuning lehetőség, ugyanis vannak járművek amelyek 8 vagy 7 venom felszereltséggel jók (Bugatti chiron, camaro zl1, ferrari 430 scuderia ) Ha valamit kihagytam ami javításra szorulna tuningolóval kapcsolatban, írjátok meg hozzászólásban, és bele lesz írva a témába. >
 
2021. 02. 12.
3
18
21
V4 karakter
James Hall
V2 karakter
Toru Yuri.
+ még hozzá tenném, hogy új felnik is jöhetnének be mert egy ráncfelvarrás rá vérne már.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
A kerék méretét akkor tudod állítani, hogyha döntött kerék van a kocsin, ugyanis a döntött kerék irreálisan kicsike, és ezen lehet módosítani. Szóval az arra van.

Ezen kívül mindennel egyet értek, támogatom. Főleg a felfüggesztés és súlycsökkentés venommal! Nem is értem miért lett kivéve a tuningolóból... Én pont az ellenkező példát tudom felhozni, a P1 8 venomosan botrányos, 6 venommal ezerszer jobb, de nem tudom kivenni a tuningot, és SA se tudja kivenni.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Hali
venom tuningot egyre tobben kéritek, így felírom, Tamási eldonti majd.
Matricáknál próbálom folyamatosan javítani azt is, de hidd el nem tudom hogy milyen autóra van / nincs jelenleg pj, és mire volt. De tudsz segíteni, leírod melyik autóra nincs, és ki lesz véve róla :).
Spinner ugyan úgy mint a Matricák.
Variáns ára felírva, Tamási eldonti majd.
Kerék méretre megkaptad a választ
nem jelzi ki a tuningokat felírva
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.