Tüzoltó frakció fejlesztés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

woozyliz

Újonc
2021. 03. 16.
23
53
V4 karakter
Henricus Isidorus
LV karakter
Malo Yann
V2 karakter
Sosnovka Boyka
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Komarov Boyka >

Ötleted:
< Ne az adminnak kelljen flipet adni hanem ez a tüzoltók dolga lenne, és esetleg ezzekről is kénne nekik jelentés stb. Szerintem faja rpket szőne és nem, csak arról szólna a tüzoltóság hogy tüz oltás. >


Megjegyzés:
< >
 

bukimoj

Újonc
2021. 03. 17.
69
327
V2 karakter
buki atdtav
Némely szituációkban vissza lehet borítani a kocsit könnyedén admin segítsége nélkül, néha pedig nem. Felesleges ennek az ötletnek a behozatala, mivel, ahogy látom nincs is nagyon tűzoltó a szerveren, de lehet tévedek. Egy eddig is megoldható helyzeten csak nehezítsünk? Mondjuk nincs fent online tűzoltó a szerveren, én pedig felborultam, várjak rá órákat, hogy segítsen rajtam? Bocsi, de ezt az ötletet nem támogatom!
 
Utoljára szerkesztve:

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
969
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Némely szituációkban vissza lehet borítani a kocsit könnyedén admin segítsége nélkül, néha pedig nem. Felesleges ennek az ötletnek a behozatala, mivel, ahogy látom nincs is nagyon tűzoltó a szerveren, de lehet tévedek. Egy eddig is megoldható helyzeten csak nehezítsünk? Mondjuk nincs fent online tűzoltó a szerveren, én pedig felborultam, várjak rá órákat, hogy segítsen rajtam? Bocsi, de ezt nem támogatom!
Az eddig sem volt elfogadható megoldás, hogy egy másik kocsival visszaborítod, sőt még büntetendő is. Egyébként meg bőven van tűzoltó a szerveren, ha meg nincs akkor admint megkéred biztos nem fog ellenkezni.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
A tegnapi napon az SCCS részéről is szóba került ez, hogy ne kelljen mindig a vontatósnak adminnak szólni, a tűzoltóság részéről az a baj +1 szervezet kellene ehhez. Ha van szerelő van vontatós de nincs OKF-es tag akkor nem megoldható.
Szerveren jobban kivitelezhető lenne, ha a vontató x méteres körzetében a szerelőnek dutyban működne az unflip. (Sokan mondják a kihasználást, dutyhoz kötve, vontatóval szerintem senki nem fog menni az üldözöttek mellett, hogy ha kell akkor unflippet adjon. )
A másik pedig, frakció fejlesztésünkben tervezünk kérni Packert, amelyet a PF is használ, ugyanis irl egyre jobban kikopott az emelve vontatás, szerveren pedig előnyösebb lenne a lyukas kerekű járművek szállításában, nem kellene arra várni, hogy a játékos megértse ki kell engedni a kéziféket. Emellett pedig akkor unflippet se kellene már kérni admintól mert azzal a járművel felrakható felborult jármű is, ha pedig le engeded akkor megfelelően rakja le.

A visszaborításra reagálva, nem kell másik jármű, hogy vissza tudd borítani, sok jármű van ha játszol az "A" és "D" betűvel akkor egy idő után átfordul, ezzel kapcsolatban lehet kötekedni, hogy mennyire rps, de az admin általi unflip sem az.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Ezt majd az adott frakció vezetősége eldönti és ha lenne ilyenre igény, lehetőségük van beleírni frakciófejlesztési kérelmükbe.
 
  • Tetszik
Reactions: milcsu és woozyliz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.