Tuba jelentkezése Moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tuba

liverpool
2019. 07. 23.
296
488
V4 karakter
-
LV karakter
Kavion Palmer
V2 karakter
nincs


IG neved

Ortwin Palmer


Mióta használod a TeamSpeaket?

Körülbelűl 3-2 éve használom minden nap.


Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A feladatra időtől független, de reggeltől estig.(8-10óra)


Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken

Napi 10 órát fixen.


Miért válasszunk be téged a csapatban

Úgy gondolom alkalmas lennék -e feladat betöltésére hisz ahol tudok mindenben segítek mindenkinek, illetve minden csapatba könnyen betudok illeszkedni emellett rengeteget tudok aktív lenni a korán reggeli, illetve a késő esti órákban is.


Mivel tudnál többet hozzátenni a TeamSpeak moderátorokhoz

Probléma megoldó készségem, aktívságommal, gyors feladatmegoldás.


Miért szeretnél a csapathoz tartozni

Azért szeretnék a csaphoz tartozni mivel, egy új közösséget tudnék megismerni, illetve a játékosok nagyobb részét.


Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználók dolgát és eligazodását

Elmagyaráznám nekik az alap dolgokat, hogy melyik gombbal mit tudnak tenni, melyik szobába, melyik füllel mit tudnak segíteni,és a szabályzatot ismertetném meg velük.


Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!

1.[Tilos mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása! hisz ez a szabálypont számomra azért fontos mert nem ismerjük egymást teljesen, így valaki csúnyán megtudunk bántani, aminek harag, esetleg durvább következménye lehet.
2.Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása!
teljesen értetendő, nem túlságosan poénos a tudtod nélkül felkerülni csoportokba memeként illetve, egyéb ismertebb oldalakra.
3.Tilos a TS MG! Ebben az időben elég sokan elkezdtek erre felé írányúlni, amivel túlságosan túl nagy probléma nincsen, de mégis. Hisz egy buktatás, túszejtés akármilyen komolyabb rp-t teljesen másképp lehet alakítani ami csak jobban ronthatja a helyzetet.


Ismeretség a teamen belül

Charlotte Keller - Lynx
Lasse Klee @SZASZIL


Referenciáid

TEK - Zászlós
Seemta LV - Adminsitrator
A -s jogosítvány motorra.


Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?

Többszörösen közlöm vele, hogy semmi féle képpen nem tudok neki adni, illetve nem is tudnék. Ha spam következménye lesz először szólók egy magasabb rangú moderátornak, hogy biztosítson engem abban hogy nemtudok neki itt segíteni.

Mutasd be magad egy 5-10 mondatban

Balázs vagyok, jelenleg 16 éves. Békés megyében lakom egy kisebb faluban. körülbelül 3 éve rpzem, emellett folyamatosan használom a Teamspeaket. Informatikát tanulok mellett kézilabdázom 9 éve. Több dolgot elértem a MTA köreiben ahol más szervereken admin voltam, illetve SGS szerveren is,ahol még rengeteg frakcióban voltam / és jelenleg is vagyok. A folyamatos teamspek használattal rengeteg új ember ismertem meg, így több barátom is lett. Az MTA mellett még LOL-ozok, R6, és ETS2-zöm.
 
Utoljára szerkesztve:

Jo3

Nem lehet velem együtt dolgozni, elvileg!
Támogató
2019. 01. 10.
997
1 421
21
Kipufogófürdő
V4 karakter
Dr. Joe M Everett
Első észrevétel, hogy a referenciád pont értelmezése kicsit itt is félre csúszott.
Kifejezetten tetszik, hogy a szabálypontokat nem csak felsoroltad, hanem rövid magyarázatot is adtál, hogy végül miért is ezeket választottad.
Bizonyos válaszokban a szóismétlés enyhe jelenléte felismerhető, viszont ezt kárpótolja, avagy javítja a tény, hogy a többi válaszodban ezeket színes, sokrétű fogalmazással áthidalod.
Az aktivitást kicsit túlzónak találom, de persze ezt majd az idő dönti el.

Összességében tőlem kapsz egy erős támogatást, szívesen meghallgatnálak szóban is. Sok sikert!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Tuba és kbazsy

Tuba

liverpool
2019. 07. 23.
296
488
V4 karakter
-
LV karakter
Kavion Palmer
V2 karakter
nincs
Első észrevétel, hogy a referenciád pont értelmezése kicsit itt is félre csúszott.
Kifejezetten tetszik, hogy a szabálypontokat nem csak felsoroltad, hanem rövid magyarázatot is adtál, hogy végül miért is ezeket választottad.
Bizonyos válaszokban a szóismétlés enyhe jelenléte felismerhető, viszont ezt kárpótolja, avagy javítja a tény, hogy a többi válaszodban ezeket színes, sokrétű fogalmazással áthidalod.
Az aktivitást kicsit túlzónak találom, de persze ezt majd az idő dönti el.

Összességében tőlem kapsz egy erős támogatást, szívesen meghallgatnálak szóban is. Sok sikert!
Köszönöm szépen Jo3! ❤
 
  • Tetszik
Reactions: samat

BALAGE

the future ★
2020. 06. 30.
182
454
LV karakter
BEAU MILLER.
V2 karakter
RILEY WARD.
Csá! Egyik legjobb lap lett szerintem formázás szempontjából. - Ismerlek, és megállnád a helyed a teamben. Sok Sikert.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Tuba

TommyV3

Aktív fórumozó
2019. 09. 28.
239
202
V4 karakter
Tommy B Mendez
Szia,szerintem teljesen jól szetted össze a gondolataid,és nekem nagyon tetszik a lapod,szívesen látnálak a csapatban ! TÁMOGATÓM.
 
  • Imádom
Reactions: Tuba

Lynx

ᛒᛖᛏᛏᛖᚱ ᛏᛟ ᚠᛁᚷᚺᛏ ᚨᚾᛞ ᚠᚨᛚᛚ ᚦᚨᚾ ᛏᛟ ᛚᛁᚢᛖ ᚹᛁᚦᛟᚢᛏ ᚺᛟᛈᛖ
2019. 01. 10.
236
653
V4 karakter
𝓐𝓲𝔂𝓼𝓱𝓪 𝓦𝓲𝓵𝓮𝔂
Figyelj, amióta Fk-ban vagyok volt szerencsém megismerni, volt is már együtt pár érdekes RP szitu, jó hogy visszatértél és szerintem megállnád a helyed Moderátor-ként. Illetőleg innen is boldog születésnapot! ?
 
  • Imádom
Reactions: Tuba

Tuba

liverpool
2019. 07. 23.
296
488
V4 karakter
-
LV karakter
Kavion Palmer
V2 karakter
nincs
Figyelj, amióta Fk-ban vagyok volt szerencsém megismerni, volt is már együtt pár érdekes RP szitu, jó hogy visszatértél és szerintem megállnád a helyed Moderátor-ként. Illetőleg innen is boldog születésnapot! ?
Szia lynx! Köszönöm szépen :3
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: samat és Lynx

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Gratulálunk, jelentkezési lapod megfelelt az alapvető követelményeknek.

Sikeresen tovább jutottál a jelentkezés második feléhez, ahol egy rövid beszélgetésen kell majd megmutatnod nekünk, hogy alkalmas vagy Moderátor feladatok elvégzésére.

A meghallgatás időpontja: 2021.08.12. 19:00
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.