Tsunoi Benkei Jelentkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RealPablo00

Újonc
2021. 04. 13.
15
20
Pécs
V4 karakter
Russel Larsen
LV karakter
Black Jachson
V2 karakter
Tsunoi Benkei
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Bence -nek / 15 éves ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 4700percet játszottam, és körül 1/1,5 évet játszottam itt, Azután abba hagytam és most tértem vissza ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ [Jailek] [NV-k] ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezek mind a kettővel! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Átolvastam és mivel edzésem is van maximum este tudnék főképp aktív lenni!Hétvégén pedig úgyszintén többet[Meccs esetén előre jelzek] ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Sziasztok!Bence vagyok, 15 éves és az MTA/GTA V-el foglalkoztam eddig.Vontatás/Szerelés engem mindig is húzott. Mint valóságban, mint Seemta-n.Általában kevés dolgot csinálok!Motorozok,See-n vagyok, vagy épp kézilabdázok avagy suliban vagyok! Körül 9éve kézilabázok kapuban.Szeretek "Társakkal" avagy barátokkal játszani, és szeretek csapatban dolgozni.Hétvégén szokott lenni főképp meccsem ritkán hézköznap!Ezeket előre bejelentem , de kicsit az este is vagyok!Tisztelet tudónak érzem magam, és amit mond a felettesem mindíg megcsinálom.Hibáimat mindíg elismerem.Sok dolgot magamra tudok venni, de gyorsan el is felejtem!Mivel 1 év kihagyás után jövök vissza . Teljesen elolvastam a szabályzatot és tiszta butaságokat csináltam régen!Remélem elég lessz amit írtam és bőven kifejtetten magamat!Szép napot! ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Tsunoi Benkei ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos 2000.08.26 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Szeretném segíteni a cég munkáját/jövőjét, és a rugalmasabb munkamentet biztosítani. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Tsunoi Benkei Önéletrajz
Tsunoi Benkei vagyok , 2000-ben születtem. a Tsunoi család Második gyerekeként!Sosem voltam egy szépség de a munka nekem nem volt probléma.Hárman voltunk testvérek, Anyánk meghalt.
Testvéreimmel apánkat tartottuk fent míg tudjuk. És segítünk neki mindenben.Apánk 2020.05.24.-én életét vesztette a Los Santosi korházban.Temetésére nehezen gyűjtöttük össze a pénzt.Testvéreimmel elváltak útjaink!Az eggyik rendőr lett , másik eltünt! Engem vontatás kötött le , gazdagok béreltek fel. de kissé éheztem, és fáztam míg az élet engem is feltett a csúcsra!Rátaláltam az életemre és most munka nélküli vagyok , az elöző cég összeomlása miatt. ~


Aláírás:
Tsunoi Benkei
 

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Nincs meg a minimum elvárás, illetve esti aktivitás kevés lesz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.