Tsugaru Takakata See Game Helpdesk Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kristOFF

Újonc
2021. 02. 24.
37
55
Madaras
V2 karakter
Carlos El Prieto
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Visnyovszki Kristóf vagyok 17 éves és szabadidőm a SeeMTA V2 szerverén töltöm mint See City Car Service dolgozó. Voltam IDG párszor és a visszajelzések alapján jól végeztem a dolgom és eddig mindenkinek tudtam segíteni. Naponta 6 órát vagyok fent a szerveren nagyjából és ezt az időt teljesen rá tudnám szánni IC munka mellett a teendőmre.]

Mióta játszol a szerveren?

[2020.12.20.-án kezdtem, ami kb 3 napig tartott, majd idén januárban belelendültem és töretlenül RP-zek.]

Eddigi elért dolgok:

[-Tagja lehettem egy remek FK-nak(McCormick Paradise)
-Néhány alkalommali IDG
-See City Car Service tagja 2021.04.07. - 2021.04.12.
-Barátok/Ismerősök
-10000+ játszott perc]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretném a játékostársaimat elérni nagyobb körben és segíteni őket ahogy eddig is tettem. Nagyon örülnék neki ha ennél jobban tudnék tenni a serverért, emellett szeretném az Adminisztrátorok dolgát megkönnyebbíteni. ]

Miért téged válasszunk?

[Úgy gondolom egész jó a beszédkészségem, tanítottam már be többször, ennél fogva van gyakorlatom. Viszont ami miatt nagyon ajánlanám magam az az hogy írtó türelmes vagyok, és ugyebár ehez kell is.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[5 - 6 óra napi szinten. (Hétvége több)]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Minimum 5 órát de sokszor elő fordul hogy többet.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Abban az esetben ha kezdő, ismertetem vele a szerelő telepeket, viszont ha nem kezdő akkor szólok neki hogy ezt nem tudom én megoldani mivel nincs ilyen jogom és nem is kötelessége Adminisztrátornak sem FIX-et osztani.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Első sorban a telepek helyét, majd a sávokat ismertetem. Sima sáv, gyors és ennek a díja, kijárat. Ezt követően a nyittvatartási időt ismertetem vele és a nyitva tartáson kívüli szerelés díját. Ezeket egyaránt megmutatom Fix-nél és SCCS-nél.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Első sorban Városháza. Ez a legfontosabb része egy sikeres életnek. Bal oldalon munkát vehetsz fel míg a jobb oldalon személyit válthatsz halászengedélyt és társait valamint itt tudod az ingatlanodat/ingatlanjaidat és garázsod/garazsaidat bejelenteni.
fca838266d2c838699749ab8a9cdf974.png


Majd aztán Autósiskola. Valószínűleg ezt veszi célba a játékos miután dolgozott és szert tett egy kissebb vagyonra, mivel kocsi elengedhetetlen egy sikeres élethez és ahoz hogy vezethessen első sorban jogosítványt kell szereznie. Itt tudja letenni az elméleti és gyakorlati vizsgát ami ha sikerül meg is kapja a jogosítványt.
8276af04665bb269ac3c7df1991f5e5a.png


Ez után Autókereskedés. Minden bizonnyal ez lesz a harmadik célpontja az illetőnek mivel mindennel rendelkezik már a játékos, kivéve járművel ami elengedhetetlen ahoz hogy rugalmasan tudjon közlekedni, ne legyen megkötve.]
0f554f924e1276f22617ef1f7f428fd8.png


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Amennyiben nem kellek szemályesen szerelő munkámnál fogva szerelés közben válaszolok vagy kérek 5p szünetet, viszont ha kellek személyesen akkor megkérdezem az FK-leadert hogy kellek e még az RP-hez, amennyiben nem akkor megyek segíteni, viszont ha kellek megkérem szépen hogy várjon kicsit azonban, ha sűrgős akkor tudatom vele hogy nem tudok menni és hívjon mást.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Amennyibe nem lett szankcionálva jelzem Adminisztrátornak.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Csupán három alkalommal volt Jailem, azok is csak hirdetés rövidítés miatt és egy amit tudom hogy én hibáztam sajnos. https://kepkuldes.com/image/Qz7BMd ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam még bannolva. https://kepkuldes.com/image/Qz7BMd]
 
Utoljára szerkesztve:

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Ismerlek RL is, nincs veled baj. Jó fej vagy, segítőkész gyerek. Igaz néha vannak fura/buta dolgaid ha lehet így fogalmazni de így szeretünk Kristófkám. Aztán ha elfogadják a lapod, lebiciklizek és legurítunk egy-két italt.(málnás kubut)
gl.
 
  • Imádom
Reactions: kristOFF
F

Farkas6976

Csáó. Átolvastam a lapod. Tartalommal nincs baj, szerveren párszor láttalak már IDG-ként, panasz nemjött még ott rád. Megállnád a helyed S.G.H-ként is. TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: kristOFF

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Tetszik
Reactions: kristOFF
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.