Trytsan Lowe -> Ismeretlen

Zanee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
142
106
V4 karakter
Trystan Lowe
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Trystan Lowe

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Ismeretlen

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Autóm jogtalan elgetelése házam elől.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Megjegyjézsben.

Megjegyzés:

Hello!

,,Valaki" feltételezem, hogy egy adminisztrátor elgetelte csak úgy az autómat a garázsom bejárata elől. Gondolom, hogy mi állhat e dolog mögött, mégsem értem ennek a miértjét. Nem lettem megkérdezve, nem adtam rá engedélyt, mégis mikor erre kocsikáztam, arra lettem figyelmes, hogy az autóm nem ott van, ahol tegnap volt. Tegnap egyik sráccal(Képen látni,Alice Costa) akit úgy ahogy ismerek találkoztam a háznál,mivel IC SMS-ben odahívott,a garázsomban tárolta autóit,én pedig megmondtam neki, hogy mostmár cuccoljon ki a garázsomból, most ezt nem indokolnám, de lényeg, hogy megkértem rá, amit félig meddig el is fogadott. Az én problémám főként az lenne, hogy mégis ki adta arra az engedélyt, hogy a garázs elől elgetelje valaki az autót? Az admin, aki ezt elintézte neki, mire fel döntött úgy, hogy egy nem is az ő nevén lévő ingatlan elől, nem is az Ő autóját csak úgy elgetelje? Tudom, nem nagy dolognak tűnik, de akkor sem értem, a kocsin egyébként sincs forgalmi, se semmi, ott az út szélén ha nem járok erre lefoglalásra került volna, szóval még én jöttem volna ki rosszul. A srácnak megírtam OOC kifele tud pakolni a kocsi úgy áll ott, hogy be tud menni gyalog és kicuccolni, mivel kijövetel után nem sebződik az autó, mégha egybe is érnek.

Előre is köszi!
 
  • Vicces
Reactions: Aura és Marcyyy