Troy Kaur

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

smugi

Barangoló
2019. 01. 10.
124
326
Budapest
LV karakter
Zac Figueora
uj.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Troy​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Kaur​
A.4 Születés ideje: 05/12/1990​
A.5 Születés helye: Las Venturas - San Andreas - 4054​
A.6 Nem: Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Huston Motel 4c, Las Venturas, San Andreas, 4054​
A.8 Telefonszám: 38766784626​
A.9 E-mail cím: kaur.troy@seemail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: -​
Betöltött pozíció: -​
Feladatköre: -​
Alkalmazás intervalluma: -​
Szerződésbontás indoka: -​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: University of Oklahoma​
A látogatás intervalluma: 01/21/2016 — 10/18/2020​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[—] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[X] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Mindig is néztem a rendvédelmi állományokat hiszen rendészetet tanultam az Egyetemen. Szóval az interneten értesültem róla.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, rendelkezem.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Még nem szolgáltam.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Spanyol, Orosz​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Nincsenek tetoválásaim.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem fogyasztottam marihuánát életem során.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem használtam.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 16​
D.2 Neved/beceneved: Hidvégi Bendegúz András, Finu/Soul​
D.3 Bemutatkozás(Min. 200 szó): Sziasztok! Bendegúznak hívnak, és Budapesten lakok a II. kerületben. Jelenleg egy kis kertes házban élek. Van kettő darab Angol bulldogom, mind a ketten egy és fél évesek! Jelenleg Fotózást tanulok a Blaha környékén. A szüleim elváltak amikor hat éves voltam. Ezért most az Édes Anyámmal élek. Nagyon régóta játszok játékokkal még Apám mutatta be a játékokat, legelsőnek Counter Strike 1.6-oztam. Utána meg jött a Half Life sorozat meg a többi. Az MTA-val legelsőnek YouTube-on találkoztam, mivel nagyon megtetszett ezért elkezdtem vele játszani. A mostani állapotok szerint is ez a kedvenc játékom a sok közül. Szociális embernek vallom magam, szeretem ha egy társaságban lehetek. Ez néha annak is az oka hogy tolakodó vagyok. Minden nyáron Apámmal elmegyünk horgászni különféle horgász tavarkra, hiszen a mondás azt mondja hogy "a boldogság horgászással kezdődik". Maga a horgászat része annyira nem érdekel inkább a csend foglal le nagyon. Hobbiból régen fotóztam, most meg már komolyabb szinten csinálom. Régebben rollereztem de nem nagyon köt már le. Régen vizilabdáztam de végül abba hagytam mert nem volt elég időm rá, azt az időt inkább a tanulásba fordítottam. Ritkán de szoktam rajzolni, nem vagyok egy nagy Picassó de nem rajzolok annyira "szarul". Korrekt embernek tartom magam, nem szokásom kivételezni senkivel, ezért én se szeretem ha velem kivételeznek mert nem tartom "fair"-nek.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 5 éve​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2017/01/14​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Akkor a másokhoz való viszonyulással kezdeném, a karakterem inkább a rugalmas irányba hajlana mások felé. Mindenképpen Afro Amerikait szeretnék RP-zni mert stílusában nagyon szeretem. A karakteremnek önképzavara lenne ami kifejlődne egy idő után. Sok rutinja lenne amit betartana, hiszen az rp nem arról szól hogy te vagy a terminátor és megölsz mindenkit. Ha bekerülnék akkor szeretnék készíteni a karakteremnek egy karakter DEV-et hogy még jobban átélhető legyen Troy Kaur élete.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Nagyon vonz magához az Amerikai Rendvédelem Roleplay.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Igen, régen voltam LVMPD-be.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! A legszembetűnőbbel kezdem, a kocsikkal. A magyar rendévelem Opelek meg Audikat használ. Az USA rendvédelme meg Fordot használ meg Dodge-ot. Teljesen más az USA BTK-ja a Magyar BTK-hoz képest. Az USA rendvédelme hangsúlyt ad a biztonságra, mivel az USA-ban sokkal nagyobb a bűnözési ráta Magyarországhoz képest. Vegyük példának hogy a civileknek félre állításnál szigorú szabályokat kell betartaniuk mint például.: Mind a két kezednek a kormányon kell lennie, nem szállhatsz ki a kocsiból, nem tehetsz gyors mozdulatot és tájékoztatnod kell az Officert hogy mit fogsz csinálni (pl.: Most benyúlok a kesztyűtartóba a papírokért.) De vehetjük különbségnek azt is hogy az USA-ban csak akkor állítanak meg ha szabályt sértesz. A Magyarországi Rendvédelem meg simán megállíthat azzal hogy közúti ellenőrzés van (A felony stop az már egy komolyabb téma). Az USA Rendvédelmében el van terjedve a Felony Stop, ez azért terjedt el mert így sokkal biztonságosabban lehet veszélyes embereket elkapni az úton. Ehez a művelethez legalább kettő Cruiser kell a bal oldalinak a bal hátsó lámpához kell állnia a kocsival a jobb oldali kocsival meg a jobb hátsó lámpához kell állni. Az Officer utasítja az emberünket hogy a kulcsot dobja ki vagy rakja a kocsi tetejére majd a kezeit tegye úgy hogy láthatóak legyenek. Ezután arra utasítják eggyesével őket hogy száljanak kis és hátráljanak a hang irányába. A lőfegyveres téma is ide kerül mert az Officereket nagy veszély érheti kint Amerika fegyver politikája miatt. Mint azt tudhatjuk nem kell sok dologban megfelelned ahoz hogy szert tegyél egy fegyverre. Ezért vannak ezek az erős óvintézkedések.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Mr. Troy,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

Officer_III_Arthur_Pearce.png

Police Officer III Arthur Pearce
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
uj.png

Mr. Troy,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

Lt_Brendan_Clemons.png

Lieutenant Brendan Clemons
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.