Troy Hopkins ----> Max

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
T

Troy Hopkins

v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Troy Hopkins >

Panaszolt fél admin neve:
< Max >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szóval RP-zni mentünk volna haverokkal AranyBankot rabolni, de sajnos a csúszós úton meglöktek oldalba majd a PSZ-el felborulva felborultam, írtam is én Max nak, hogy figyelj Max, ezt kulturált módon mondtam neki hogy probléma van, kérlek gyere nekem segíteni, de ő erre semmit se válaszolt, végül valaki csak unflipelt, ha nem más akkor csak ő volt! [2019-12-05 20:11:29] [Output] : [Küldött PM]: Max (12): felborultam pszel ----- Ezt írtam neki de természetesen sajnos nem válaszolt, majd unflipelt és miután unflipelt azelőtt nyomtam egy szép rpt hogy nem esik baja de ezt hosszasan meg minden, egy pár 50 méter után meg szépen kaptam a jailt.
[2019-12-05 20:14:11] [Output] : [AdminJail]: Max bebörtönözte Troy Hopkins-t 300 percre.
[2019-12-05 20:14:11] [Output] : [AdminJail]: Indok: Godos jármű kihasználása. majd azután szépen tisztességesen emberi kilturált módon megszerettem volna beszélni, hogy figyelj már Max meiért nem szoltál nekem hgy akkror ne menjek tovább ha unflipeltél, majd ezután meg akartam vele beszélni psz be de csak azt ondta vagy 5 ször hogy ő nem rendőőr meg incs enyhítés meg jogos, közben mondtam neki hogy tegnap a rendőrök tsks psz eket inditott be és vitte el azokat, mert ők megtehetik, de ő csak mondta nekem hogy nincs enyhtés, jogos meg minden, erről már nem küldök képet de erre csak kilépett admin szolgálatrol.
>


Bizonyítékok:
< mindent fel irtam >

Megjegyzés:
< legalább enyhtést adhatott volna ha már unflipelt, jogosnak találom de nem annyra hogy 300 perc ha un flipelt, és még ő pm be a semmit irja le hogy nem nem ő nem rendőr megm midnen mikorsemmit se kérdeztem ilyet tőle. nem értem max ot. >
 
  • Vicces
  • Dühítő
Reactions: Zacsii és CarlV2

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
[2019-12-05 20:11:31] [Output] : [Fogadott PM]: Troy Hopkins (139): felborultam ps zel
Szia, én nem unflipeltelek.

de erre csak kilépett admin szolgálatrol.
Nem léptem ki, crasheltem a szerverről, rá 5 percre vissza is álltam.

Nem igazán értem, miért kellene neked adjak enyhítést, a jailt követő 5 percben, amikor kihasználtad a godos tulajdonsággal rendelkező autót.
Az, hogy te rosszul lettél informálva nem az én hibám, én a szerverszabályzatot követem.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
Arról nem is beszélve hogy a psz nem volt tks úgy tudom.
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Miután felborultál, és vártad az unflipet, ráadásul sötét feketén is füstölt, kétlem, hogy ne lett volna TK.

A multiaccountról is lehetne beszélni. :/
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sziasztok! Vedd ki az illetőt jailből Max, ilyen esetben nem kell jailt osztani. A panasz helyezhető mindenféle következmény nélül!
 

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
A multiaccount kereken 1 napig tartott :) Ég Tamásival le is lett tárgyalva, de szerintem arról is lehetne beszélni hogy ebben az ügyben ne mást hozzunk fent mentségre, minden rossz indulatbol. Írom ezt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.