Elutasítva Troolen Carter - Laca

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2023. 12. 07.
10
19
V4 karakter
Troolen Carter
LV karakter
Carlo Blacker
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Troolen Carter.

A ban időpontja:
2024. 06. 07. 23:02

A ban időtartama:
Örök.

Admin neve, aki bannolt:
Laca

A ban oka:
OOC kereskedelem szándéka, admin előli kilépés. ( kifagytam mikor osztotta a bant.)

Amiért szeretnéd az unbant:

Kedves Laca!

Ezúton szeretnék kérelmet benyújtani a Seemta v4 szerveren kapott banom feloldására.

Tisztában vagyok vele, hogy szabályt szegtem az OOC-kert megprobáló buktatásommal, ami a kitiltásomhoz vezetett. Szeretném kifejezni mély sajnálatomat a történtek miatt, és teljes mértékben megértem, hogy a szabályzat nem ismerete nem mentesít a szankciók alól.

A tetteim nem voltak szándékosak, és őszintén nem voltam tudatában annak, hogy a buktatás is bannal jár. Azóta alaposan átolvastam a szabályzatot, és biztosítom, hogy a jövőben teljes mértékben betartom az összes előírást.

Kérem, vegyétek figyelembe, hogy a szándékom nem az volt, hogy megszegjem a szabályokat vagy rontsák a játékélményt. Tanultam a hibámból, és szeretném ismét élvezni a közösség és a játék nyújtotta élményeket.

Nagyon hálás lennék, ha megfontolnátok a ban feloldását, és esélyt adnátok nekem arra, hogy bebizonyítsam, tanultam a hibámból és felelősségteljesen tudok viselkedni a szerveren.

Köszönöm szépen a megértést és az időt, amit a kérelem elbírálására szántok.

Üdvözlettel, [Troolen Carter.]


Megjegyzés:
nincs.

 
  • Vicces
Reactions: jimre és Bari

Laca.

✞999✞
SzerverAdmin
v4
2021. 03. 20.
358
1 195
24
Dunaújváros
V4 karakter
Ameir Hajar
LV karakter
Arjan Kosta
Helo, nem kifagytál hanem kiléptél mikor közöltem veled a szankciót erre nem adok unbant.
 
  • Imádom
Reactions: Della
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.