"Trivelle Barrett" -> Vigil

jekukac

Újonc
2024. 07. 06.
3
39
V4 karakter
John Woo
LV karakter
Kulibin Vyacheslav McDowell
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
"Trivelle Barrett" >

Panaszra tett Admin neve:
<
Vigil >

Panasz oka:
<
Névváltásra >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
OOC chat log: https://pastebin.com/6ByHiaVs
>

Megjegyzés:
<
A 2024. június 6-án 17:04-es szerver szabályzatban nem található semmilyen előírás vagy irányelv a karakter nevek megadásáról vagy azok elfogadhatóságáról. Ennek ellenére a nevemet nem fogadták el, és megváltoztatták anélkül, hogy bármilyen szabályszegést követtem volna el. Ez a név valós szláv nevekből állt, amit a karakter történetünk megmagyaráz.
Az eredeti nevemmel 2023. Március 30-án 22:28-kor regisztráltam a Las Venturas szerveren és március 31-én 19:36-kor egy admin által elfogadott szerkesztést hajtottam végre (admin neve: Step).
Erre a névre már brand-et építettem és többen is így ismernek.
Vigil nem volt hajlandó velem közölni személyesen ezért Trinton-t és Flex-et küldte rám.
Flex admin azonnal meg akarta változtatni a nevemet, miközben én stresszhelyzetben voltam és nem volt időm alaposan átgondolni a dolgot, ezáltal nem volt lehetőségem megfelelő nevet választani az intézkedés közben.

Annyi kérésem lenne, hogy a nevem visszaállításra kerüljön a következőre: Kulibin Vyacheslav McDowell.

Köszönettel, Jekukac
>
 

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
604
1 032
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow
Vigil nem volt hajlandó velem közölni személyesen ezért Trinton-t és Flex-et küldte rám.
Vigilnek nem volt ideje akkor ezzel foglalkozni, ezért megkért két admint, hogy intézze el a névváltásod.
Ha zavart, hogy nem én mondtam el, hogy miért lett átírva a neved, akkor miért nem kerestél fel, hogy kérdezd meg tőlem? Számtalan lehetőséged van arra, hogy elérj. Minden felületen.
ezáltal nem volt lehetőségem megfelelő nevet választani az intézkedés közben.
Azóta UCP-n lett volna lehetőséged váltani olyan névre, ami neked jobban megfelel.
amit a karakter történetünk megmagyaráz.
Ezt nem találtam meg. Légyszi linkeld majd be.