Tristan King jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

minglz16

Újonc
2023. 01. 15.
11
31
21
V2 karakter
Tristan King
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

Zoli vagy Z, 20 éves vagyok.


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
2023.08.31 óta játszom. 5015 játszott percem van jelenleg.


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen, rendelkezem.


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
Naponta 2-3 órát biztosan, ha szükséges, akkor többet. A frakció szabályzatában említett elvárásoknak eleget tudnék tenni.


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
Komárom-Esztergom megyében élek, azon belül Esztergom környékén. Nemrég fejeztem be a sulit info szakon. Jelenleg sok időt tudok játékra fordítani, mert még nem álltam munkába. A fixes állásnak szerintem eleget tudok tenni vagy akár többet is, mint az elvárt. Elég nyugodt természetű vagyok, tehát nem zavarnék sok vizet a szerelőtelepen, csak csinálnám a munkámat. Mindig is érdekelt hogyan működik SeeMTA-n ez a szerelősdi. Autók iránti szeretetem mellett a frakciós élet és a kiemelkedő fizetés indokolja a jelentkezésemet. Ha játszom, akkor azt javarészt a barátaimmal teszem, sokuk játszik itt V2-n is.



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

Tristan King


Születési helye, ideje:
2003.01.17, Los Santos, See City


Legmagasabb iskolai végzettség:
Érettségi+Informatika szakon technikusi végzettség


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
Mindig is szerettem autókkal és egyéb járművekkel foglalkozni. Régóta szerettem volna egy olyan munkahelyet találni, ahol otthon érezhetem magam és nem szenvedésnek élem meg az ott töltött időt. A saját szakmámban nem sikerült rendesen elhelyezkedni, ezért úgy döntöttem, hogy visszatérek ahhoz, amit igazán szeretek.
A Fix&Drive egyszerűen egy olyan lehetőség számomra, ami egyszerre tenne eleget minden igényemnek. Járművekkel foglalkozatok, amit rendesen meg is fizetnek, Nyugodt, biztonságos környezetben dolgozhatok, ahol a munkatársaim hasonló beállítottságúak.



Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
Kiskoromban a szüleimmel munka miatt kiköltöztünk Osakába, ahol nagy kulturája van a japán autóknak. Ott kisgyerek korom óta autókkal foglalkoztam, sok műhelyet megjártam és végül sikerült megvásárolnom egy Nissan Skyline GTR R34-et. Később rájöttem, hogy nem csak a japán autók érdekelnek, hanem minden más is. Amióta itt vagyok a városban, sokszor jártam szereltetni az autómat és így kicsit betekinthettem ebbe az életbe. Kiemelkedő műszaki érzékkel vagyok megáldva, hamar megtanulom az új dolgokat. Sokat tanultam különböző technológiákról, amik hasznomra is lehetnek autószerelés terén.

Aláírás:
Tristan King
 

Izumbir

Újonc
SzerverAdmin
v2
2021. 01. 22.
68
39
V4 karakter
Roger Artur
V2 karakter
Yannick Scherer

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2023.09.11.) 17:00-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Imádom
Reactions: minglz16
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.