Tristan Gaspard jelentkezése, a Las Venturas Taxi-hoz. [ELFOGADVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Clauer

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
87
39
24
Kecskemét
V4 karakter
Filippo D Barraks
V2 karakter
Filippo D Barraks
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Szijjártó Gergő

Hány éves vagy?

Jelenleg 19 éves vagyok.

Hány játszott perced van?

12794 Ez leginkább annak tudható be, hogy nemrég kezdtem el folyamatos szinten játszani. Szóval 2év kihagyásom volt.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

1x 2 évvel ezelőtt, de a történetét már nemtudom pontosan. ( https://imgur.com/a/bpqJI5W )

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Eddig nemvoltam kitiltva a szerverről. ( https://imgur.com/a/MUjuNY9 )

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Igen, nemrégiben váltottam vissza férfi névre.. ( https://imgur.com/a/Tns9aCN )

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Igen, a Taxiba voltam még régen, több mint 2 évvel ezelőt.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Iskola végett

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Az eddigi vagyonom amit elértem, és ami a legfontosabb, az az RP tudás. Lassan 4éve RPzek, de mindig tanul az ember valami újat. És én ezt tartom a legfontosabbnak.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

2-3 órahosszát, ez a munka végett tudható be.Hétvégén többet is.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Természetesen rendelkezem mind a 2vel.

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Mivel amikor fentvagyok a szerveren, azon része 90%-ban azzal telik el, hogy jobbra balra kocsikázgatok, meg a farmomat gondozgatom. És mivel kocsikázgatás közben ne unatkozzak, akkor inkább embereket szállítok, és közben beszélgetek velük, hogy hasznosan teljen el az az idő, amit fent töltök a szeveren. Illetve még az is egy pont lehet, hogy szeretek hülyéskedni a többiekkel, persze addig a határig, amíg vicces mindenki számára.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Nos, mint fentis írtam Szijjártó Gergőnek hívnak 19éves vagyok jelenleg. Jelenállás szerint Kecskeméten élek szüleimmel, és 1 bátyámmal. Kicsivel több mint 1 éve végeztem az iskolával, és onnan fogva dolgozok. Az iskolában Géplakatos szakmát tanultam, és elég jó eredménnyel végeztem. Jelenleg a MAG Hungary KFT-nél dolgozok, ahol egy igen fiatalos (nyílván vannak idősebbek is) csapatban van szerencsém dolgozni, és hálistennek a szakmámban is fejlődök. Emellet még végeztem el egy OKJ iskolát is, ahol Multimédiás Webfejlesztő, Webdesigner, Videóvágó és Képszerkesztői szakon végeztem 4-es eredménnyel. Most kicsit a hobbiaim-ról. Ami a fő hobbim az a kerékpározás. Ez lehet országúton, vagy akár terepen is. Emellet még az autószerelés is a hobik közé lehet sorolni, de az még csak így érintőlegesen. Szoktunk járni versenyre is, ahol egy 1.5-ös Ladával versenyzünk :D Abba szoktam segíteni bütykölgetni stb. Nyílván mint minden fiatal szabad időmben a számítógépet nyüstölöm, de nem mindig a szerveren vagyok fent, hanem 1-2 képszerkesztés, és videó vágásos munkát is csinálok. De nyílván ez nem okozna problémát a fentléttel, mivel ez csak hobbi videó anyagok. Nos hát röviden tömören ennyit kell rólam tudni :)





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:

Tristan Gaspard

Jelentkező születési helye, ideje:

Las venturas Medical Center 1995.05.07

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Oletta Beverenti

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen igen.

Miért szeretne ide jelentkezni?

Nos, elsősorban amiatt, mivel szeretek vezetni, és szeretek az emberekkel foglalkozni. Szeretném magamat kipróbálni mint taxis, és szeretnék egy jó csapatba bekerülni.Illetve szeretnék sok ismerőst szerezni a városban, illetve sok emberrel megismerkedni.

Miért pont önt vegyük fel?

Megbízható, kedves, és tisztelettudó vagyok. Nyugodt lelkű,segítőkész férfi vagyok, aki megpróbál mindenki segíteni.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

A csapatmunkáról az a véleményem, hogy az egy olyan dolog, ami egy ilyen volumenű vállalatnál elengedhetetlen. Folyamatosan tárgyalni kell a másikkal, ha esetleg van egy beszálló utasunk, de hívás érkezik. Fontos az is, hogy az egymással való komunikálás, az komoly legyen, és lényegre törő. Ezek a föbb gondolataim a csapatmunkáról. Emellett fontos, az is, hogy minden dolgozó kivegye a saját részét a munkából. Ha ez nem valósul meg, akkor evégett káosz lesz.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen igen.

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Természetesen igen.

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Tristan Gaspard vagyok, 26éves. 1993-ban születtem Las Venturasban. Édesanyám és édesapám megpróbált a legjobb életmódba nevelni engem, de ez sajnos édesapámat hamar elveszítettem. Emiatt édesanyám nevet fel. Amint elmúltam 18éves, röktön dolgozni mentem. Jópár évet ledolgoztam az előző munkahelyen, de sajnos ott volt egy kis nézeteltérésem a főnökömmel, és emiatt otthagytam a céget. Ezután a megspórólt pénzemből éldegélek mái napig, és emiatt is szeretnék ide csatlakozni, hogy legalább az étel ital fedezve legyen. .

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

https://imgur.com/a/qq8PqxU


Aláírás: Tristan Gaspard

Kelt.: 2019.09.20
 

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Ayden Wallace/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Ui.: Megnézzük.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.