Tripp Clayton jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SkyV2

Újonc
2020. 10. 01.
7
16
LV karakter
Tripp Clayton
V2 karakter
Tripp Clayton

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Sándornak, és 19 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Körülbelül 3 hete, 3105 percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Egyszer voltam jailben, keresd fel a leadert indokkal.UCP UCP2 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen, mindkettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ 4 órát naponta (ez hétvégén több), a frakció szabályzatban leírtakat tudom teljesiteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ 19 éves vagyok, Varga Sándornak hívnak. Debrecenhez közel élek egy kis faluban. Ebben az évben érettségiztem, majd pedig katonának jelentkeztem, és jelenleg Debrecenben vagyok katona. Hobby szinten focizok, valamint az MTA világában töltöm a szabadidőmet. MTA-ban van már körülbelül 2000 játszott órám, viszont a See V2-t csak most kezdtem el, azóta pedig teljesen ráfüggtem. Egy higgadt és felelősség teljes személynek mondanám magam. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Tripp Clayton ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos St. Luis kórház, 1999.12.12 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Érettségi, autószerelő ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mivel mindig is szerettem járművekkel foglalkozni, és úgy érzem itt kitudok teljesedni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Tripp Clayton vagyok, aki a Szivárvány sugárúton lakok San Fierroban, a Fix Drivehoz közel. ~
A középiskolát, majd pedig a szakképzőt Los Santosban végeztem, ezután pedig az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatósághoz mentem dolgozni, ahol főleg mechanikai munkákat kaptam, értem itt elromlott motor megjavitása, kerékcsere, vagy pedig fényezés. Komoly, felelősség teljes embernek tartom magam, hiszen előző munkáimban is teljesen megvoltak velem elégedve. A családi kapcsolataim, és anyagi háttereim stabilak, ezek is hozzásegítenek egy kiegyensúlyozott élethez. Széles baráti körrel rendelkezem, így elmondhatom magamról hogy kommunikatív és barátságos személy vagyok. Az autószereléssel már kiskoromban is foglalkoztam, hiszen édesapám(Isten nyugasztalja) már rég belevezetett ebbe a világba. 2 testvérem van, akikkel folyamatosan tartom a kapcsolatot, ők pedig rendvédelmi szerveknél helyezkedtek el.
Aláírás:

Tripp Clayton


Angelo válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Keress fel TS-en holnap 17:00-kor, ha nem megfelelő az időpont írj kérlek privátban. ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.