Trey Katzir jelentkezési formanyomtatványa.

vampir

Barangoló
2023. 09. 28.
108
104
V4 karakter
trey katzir
LV karakter
salven bonaventura
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 18.​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Mint fentebb is olvasható, 18 éves vagyok, körülbelül fél éve játszom újra aktívan a see v4 szerverén. E rövid idő alatt volt lehetőségem pár embert megismerni a régebbieken kívül, így talán páran már találkozhattatok is velem. E rövid idő alatt egyetlen frakcióban voltam, ami a Honvédség volt, ahol három hónapot voltam, - távozásom oka az-az időhiányomnak volt köszönhető, - ami mára már Nem okozna gondot.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Ahogy említettem is, ha csak az itteni szervert nézzük, volt lehetőségem rendvédelmi frakcióban lenni, ahol elég sok dolgot megtanulhattam, ezenkívül azt gondolom aktivitásom, és rp tudásommal ha csak minimálisan is, de hozzátehetek a frakcióhoz.​
4. Mióta játszol a szerveren? Ide a nagyobb, - Las Venturas testvérszerverére - több mint egy éve regisztráltam, és játszom kisebb kihagyásokkal, kb. fél éve aktívabban, "visszatérve".​
4.1 Játszott perceid száma: Jelenleg, 56.167 játszott perccel rendelkezem, ami természetesen csak nőhet a bírálati időpontig .​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? A téma megírása előtt készülök a közelgő, 15.-én lévő B kategóriás kreszvizsgámra így a nagyátlagnál kicsit kevesebbet, körülbelül 3-4 órát tartózkodom a szerveren, de ez természetesen változni fog amint megleszek vele, és a szerveren töltendő időmet igazából mind a frakcióra tudnám szánni.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Hogy őszintelegyek meguntam a civil létet, illetőleg rengeteg szabadidőm lesz a vizsgám után, amit értelmesebbnek látok egy frakciókarrierbe beleölni, mindezeken kívül már visszavágytam egy frakcióba, én személyszerint rendvédelmet preferálok, - és most pont kapórajött a hozzátok való tagfelvétel megnyitása.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) V4-en eddig csak Honvédelmi feladatokat láttam el, természetesen a Honvédség nevű frakción belül. Három hónapot voltam, ahol megismerhettem jópár tagot, távozásom oka az időhiányomnak volt köszönhető. Killian Lowe néven játszottam az említett frakcióban.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy visszafogott, de a kitűzött célokra törekvő, határozott, és kitartó karaktert alakítanék.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Azt gondolom a nevéből is adódóan a szervezet főbb köreibe tartozik a várost érő, és illető támadások kiszűrése, - megakadályozása, és elhárítása. Természetesen ez akár készültségkor, vagy egy másik felkérői szerv esetén bővülhet is, más, - akár külsői kisebb városokkal, vagy egészen eltérő, más, különlegesebb feladatok ellátásával. Csak egy például felhozva, a Nemzeti Nyomozó Irodával való együttműködés során egy kisebb-akár nagyobb bűnszervezet, vagy annak tagjainak, foglalkozásainak gyökere lekapcsolása, leszámolása.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Trey Katzir.​
2. Születés helye: LV, - Las Venturas Jerdan Medical Centre.​
3. Születés ideje: 1999.08.24.​
4. Nem: Férfi.​
5. Családi állapota: Egyedülálló.​
7. Foglalkozása: Hamond sc. zk. nyomozói iroda.​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: LV, LAS VENTURAS - Fort Carson, - Hudson boulevard. 13/B​
11. Telefonszáma: +38-77-755-5535​
12. E-mail címe: trey.ktzir4@see-mail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Security guard training, - San Fierro.​
- FBI Academy - Las Venturas.​
- Hudson's Law enforcement vocational school, - San Fierro.​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Igen,

Angol - Anyanyelvi.
Német - C2 Mesterfokú.
Norvég - C2 Mesterfokú.
Orosz - B1 Középfokú.​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: LAS VENTURAS, 2024.10.05.
Trey Katzir