Trevor Yaroslav - Csuka

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TrevorDC

Újonc
2019. 01. 31.
74
84
LV karakter
Trevor D Cuppy
V2 karakter
Trevor Yaroslav
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Trevor Yaroslav >

Panaszolt fél admin neve:
< Csuka >

Panasz pontos megfogalmazása:
< hibás ügyintézés >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/0bi1f7 (szerinte ez rps sokkolás volt , közben élesre sokkolt az NNI-s) >

Megjegyzés:
< Kihívtam őt 1 ügyre , mivel nonrpsen lesokkoltak. Ő felhívott tsre , ott beszéltem a rendvédelmisekkkel , akik kitartottak a mellett ,hogy ez rps volt. Csuka a végén azt mondta , hogy nekik van igazuk. Ez a sokkolás teljes mértékben nonrp-s.. IRL nem kockáztatnád a testiépségedet , nem mennél rá 1 kis sokkolóval(amitől 1 huszonéves életerőben lévő férfi lehet , hogy ki se feküdne.) 1 shotgunosra. Amiket elvesztettem az ügyintézése miatt: https://imgur.com/a/Wy2Hk7M +az itemeket , amiket elvettek a rendvédelmisek(tec9+60töli shotgun+190töli) Ha a panaszt jogosra ítéli a bíráló akkor ezeket szeretném vissza igényelni. Peace edit: https://imgur.com/a/zTy964l SA véleménye 1 másik ügyben , ami ehhez hasonló >


~ Pexy ~


12 órád van frissíteni a V2 karakter neved!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: bencexd és Don420

Csuka

Barangoló
2020. 03. 03.
120
89
LV karakter
Wilson Pierce
V2 karakter
Hector Lee
Szervusz!
Az ügy alatt többször megnéztem a bizonyítékként szolgáló videódat, ahol épp a medvét szedtted fel sörétessel a kezedben.
A szerver szabályzat szerint:

• A rendvédelemnek engedélyezett az éles fegyverrel rendelkező támadóra való sokkolás amennyiben a szituáció nem veszti el realitáshoz való közelségét.

A videót nem egyszer néztem meg, vagy 10x ha nem többször. Mint azt már az ügy alatt is világosan elmondtam szerintem, ha két ember rádtartja a sokkolót, miközben épp szeded fel a medvét a földről sörivel a kezedben, az nem Nonrp-s, hiszen alapból nem láthatják, hogy van-e nállad fegyver, vagy sem.

Ezen a képen tisztán látszódik, hogy ketten tartják rád a sokkolót, míg boncolod a macit:

R2DJoR6.png


Amint észre vetted őket abba hagytad a nyúzást, majd rálőttél Luke-ra, aki nem sokkolt téged kapásból, megszeppenve várt.
Majd egy 1-2 másodperces reakció idő után valóban élesre sokkolt. Úgy gondolom, hogy IRL hasonló helyzetben ugyan ezt tennék, nem tud 1-2 másodperc alatt egyből élesfegyvert rád rántani, így sokkal jobbak voltak az esélyei. Ennek ellenére, miután kénytelen volt sokkolót használni, cserélt M4-re, innen is látszik, hogy nem szándékosan ment rád sokkolóval, nem látta a sörétesedet.

Úgy gondolom, hogy ez az eset nem haladta meg a realitás közelségét, a döntésem továbbra is jogosnak gondolom.

Várom a bírálást!
 

TrevorDC

Újonc
2019. 01. 31.
74
84
LV karakter
Trevor D Cuppy
V2 karakter
Trevor Yaroslav
Szia! Ezt a képet remélem ,hogy csak viccnek szántad.. 2 db láb és 1 lábfej látszik rajta , ebből hogyan szeretnél bármit is megállapítani? Illetve azt írtad , hogy "nem tud 1-2 mp alatt egyből élest rántani" Eleve a kezemben volt a shotgun , IRL 1 rendőr/nyomozó nem menne rá 1 shotgunosra sokkolóval.
 

Csuka

Barangoló
2020. 03. 03.
120
89
LV karakter
Wilson Pierce
V2 karakter
Hector Lee
ixYNOSC.png

Ezt a képet remélem ,hogy csak viccnek szántad.. 2 db láb és 1 lábfej látszik rajta , ebből hogyan szeretnél bármit is megállapítani?
Az előző képet se szántam viccnek, de tessék egy sokkal tisztább változatot is csatoltam.

Eleve a kezemben volt a shotgun , IRL 1 rendőr/nyomozó nem menne rá 1 shotgunosra sokkolóval.

Egyébként mint már írtam, nem látszódott a macitól a sörétesed.
 

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

PK jogtalan!

-A rendvédelemnek engedélyezett az éles fegyverrel rendelkező támadóra való sokkolás amennyiben a szituáció nem veszti el realitáshoz való közelségét.

Látszik a videóban,hogy lassan megközelítenek téged és az is látszik a videóban,hogy te elvoltál foglalva a nyúzással és ebből kiindulva jogosan mentek rád sokkolóval.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.