Trevor Berry------>Hosi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Anomyle

I never asked for this.
2019. 02. 18.
176
147
19
V4 karakter
Adelynn Rose
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Trevor Berry >

Panaszolt fél admin neve:
< Hosi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Igazábol Pk miat Jailt kaptam Halálbugoltatás. Rage Quit volt ezért mikor vissza jötem Nem tudtam hogy élni fogok V3 rol jötem gondoltam ien nem lehetséges mikor följöttem Irtam Hosi nak aki a rám érkezett PK-t Birálta Hogy ilyenkor mi Tehendő .Na de nem ölt meg se semmi amit ilyen tennie kelet volna. Nem Is kaptam volna Jailt mert egyből szóltam itt szeretném kérvényezni a Jail semmiségét.(720 Percet kaptam) >

Bizonyítékok:
< Pm: elküldtem https://imgur.com/a/gmsJnjH >

Megjegyzés:
< Megprobáltam vele megbeszélni de nem sikerült. >
 
Utoljára szerkesztve:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szia, megbeszéltük, TSen elmagyaráztam, ott megértettem. A képeden valószínűleg elkerülte a figyelmem a PMed így arra lehet nem is válaszoltam, bocsánat! Az OOC chaten lévő rendvédelmist is szankcionáltam a fenygetés miatt, de ez másik téma. Kiléptél halálból, majd nem sokkal rá visszaléptél, majd (enyhén hanyagul) de RPvel csomagtartóztál egy autót, ami szerintem enyhén NONRP hogy halálod után ott elkezdesz RPzni egy csomagtartózást. Részemről ennyi a jail teljes mértékben jogos véleményem szerint, várom a bírálást! :D
 
  • Tetszik
Reactions: Márk378

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Örülök hogy szóltál adminnak, de ez a csomagtartózás nem tudom milyen szinten volt, NONRP-ért kapta a jailt?
 

Anomyle

I never asked for this.
2019. 02. 18.
176
147
19
V4 karakter
Adelynn Rose
Válaszoltál ha tegnapi logot meglehet még találni akkor Elküldöm.
Csomagtatozást rpztem de elvileg Halott voltam ezért Nonrp
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
RP volt a csomagtartózásra, de az szerintem NON hogy halálbuggoltatás után csomagtartózni kezd ugyan annál az RPnél.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Figyelj, ha te nem ölted vissza mondjuk nem tudom miért akkor ez a te hibád is, máskor jobban figyeljünk a dolgokra. (Mindkét félnek.)

Nem mondom hogy jogos de azt sem hogy jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: MókaFiceK
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.