Trevis Jone-->North meg kene tanulni a szabalyokat mert kovetkezmenye va.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Trevis Jone

Újonc
2019. 01. 20.
13
0
V2 karakter
Trevis Jone
Játékos (IG) neved:
Trevis Jone

Panaszolt fél admin neve:
North

Panasz pontos megfogalmazása:
Rabolni akartak és nem siker-lt a másik félnek megoltek tk ra verték a hajomat és még ic-ooc keverést is kovettek el és én kaptam azokat az okokat jailbe majd aztán kaptam a bannt mert szidassal és ideggel beszeltem mar vele hogy nekem volt igazam de nem hitt nekem hiaba mutattam kepet meg szemtanu is volt de akkor is a elkövetóknek adott igazat és hiába kértem szabályos un ban kérelmet még azt is elutasitotta.Erre már csak nnyit lehet mondani hogyha adminnak jelentkezik egy jatekos legyen tisztaba a szabalyokkal.

Bizonyítékok:
Van kép az esetrol

Megjegyzés:
Remelem igazsag lessz mert North semennyire nincs tisztaba a szabályokkal mert nem tudja azt sem hogy hogyan kell egy rablást elvégezni és mik a fetételei olyanokert katam jailt amiert nem en voltam a hibas.

Ha van bizonyítékod akkor csatold, 12órád van rá. Ha nem sikerül zárom/helyezem. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Küld el a képeket privátba!
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Hali, semmilyen képet és bizonyítékot nem küldtél és nem mutattál.

Semmilyen TK-s hajó nem volt ott a helyszínen. Rablásnál elmenekültél, mikor már fegyvert fogtak rád (kettő vs. egy [PG]), erről kaptam logokat is, ennek ellenére felajánlottam az RP folytatást, de csak időt húztál és AFK-oltál, emiatt kaptad a 700 perc RP tagadást.

A PM-ben megengedett stílusodra nem fogok unbant adni másnap.
Az UCP-dről és az eddig összeszedett jailjeidről inkább ne beszéljünk, mert nem ez az első ilyen eseted. A minősítésemről nem is beszélve.

Az esemény teljes logokkal és a súlyos OOC stílus logok:
https://pastebin.com/3BQ3pSQA
 

Trevis Jone

Újonc
2019. 01. 20.
13
0
V2 karakter
Trevis Jone
Már megbocsáss kedves North van a tk-s hajorol kép és arrol is hogy a cheatbe sincs beirva hogy rablas de neked is elkuldtem már az nap mikor ez tortent.Ohh és tudd meg már lassan 1 hete ki vagyok bannolva a szerverrol es nem masnap kértem az UNBANT foleg ugy hogy most az egyszer voltam még csak kibannolva és tudtommal mindenki erdemelne egy masodik esélyt.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Nem kell hazudozni, semmilyen képet nem küldtél, ha küldted volna megnézem, beillesztettem az összes logot, nincs benne olyan ahol elküldted volna a kép linkjét. Másrészről a PK-hoz se sikerült beilleszteni a linket, megy úgy helyesen megírni se sikerült, csak tovább minősítgetni engem...

Ez nem egy k.anyázás volt amit -jajj bocsi megbántam- 1 hét után felejtsük el. Ott vannak a logok ez elég durva minősítés, az adott admin joge eldönteni az unban megadását vagy sem. Jelen estben nem adtam meg, de erre nem az a válasz, hogy bosszú PK-t teszel. Jöttél volna fel inkább hozzám TS-re, hogy beszéljük meg. Sokkal tisztességesebb lenne és még hajlottam volna is rá, de így semmikép.

Nincs több hozzáfűzni valóm, várom a bírálást.
 

Trevis Jone

Újonc
2019. 01. 20.
13
0
V2 karakter
Trevis Jone
Igen belátom és sajnálom ahogy veled beszéltem nem lett volna jogom hozzá és sajnálom az egészet.De mikor már unbann nál is elutasitottad a kérelmem ahoz képest hogy próbáltam normálisan és logikusan megírni rosszul esett és nem montad hogy figyi gyere fel ts-re megbeszéljük a helyzeteted és eldöntjüj mi lessz veled.Te csak annyit irtál hozzá hogy értelmetlen pm ek bocsi giff volt.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ha az adott admin kapott képet az esetről és bizonyítékot, akkor úgy fog szankcionálni.

Unban-t ne várj 1 hét alatt, főleg hogy olyan volt a stílusod is.

Szerintem ha az adott admin-t felkeresed TeamSpeak 3 szerveren megfog hallgatni.

Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.