Treiiko jelentkezése a moderátori csapatba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Treiiko

Újonc
Támogató
2020. 12. 07.
67
28
21
Kecskemét
V4 karakter
Elias Schmidt
LV karakter
Lior Kern
teamspeak3.png

~ In-Game neveid (jelenlegi, korábbiak) ~
116853​
Nort_Michael​
Mike_Frey​
Amikor még régen csináltam ezt a fiókot nem gondoltam át, hogy mi legyen a nevem és amit most akarok az még kötődik is hozzám​
2020-11-26 04:30:12​
Elfogadva​
135684​
Mike_Frey​
Lukas_Monroe​
Család alapítás céljából szeretném a névváltást.​
2022-02-17 21:05:20​
Elfogadva​
142747​
Lukas_Monroe​
Alekszej_Nikolayev​
Orosz szálakon akarom folytatni a karakteremmel, úgy gondolom színesebb RP élményt tudnék kialakítani.​
2022-09-12 18:06:56​
Elfogadva​
143071​
Alekszej_Nikolayev​
Ernesto_Marconi​
Nem nagyon vonz az illegális élet, jelenleg is BMS-ben vagyok és büntetett előéletű a karakterem jelenleg és szeretnék legális téren tevékenykedni a továbbiakban ezzel a névvel.​
2022-09-22 23:35:28​
Elfogadva​
144714​
Ernesto_Marconi​
Lior_Kern​
Családalapítás céljából szeretném a név váltást.​
2022-11-17 20:16:40​
Elfogadva​
145998​
Lior_Kern​
Sean_Weiss​
Új karaktert szeretnék RP-zni.​
2022-12-24 20:56:11​
Elfogadva​
146030​
Sean_Weiss​
Lior_Kern​
Sok dokumentum átírással járna a mostani, maradnék a régin és tényleg bocsánat az adminisztrátori feladatokért​
2022-12-25 18:06:11​
Elfogadva​
149431​
Lior_Kern​
William_Wren​
Új karaktert szeretnék RP-zni.​
2023-04-18 21:58:40​
Elfogadva​
149638​
William_Wren​
William_R_Davis​
Családhoz való csatlakozás. Köszönöm!​
2023-04-25 21:24:18​

Elfogadva​

~ Mióta használod a TeamSpeak-et? ~
~ Nagyjából körülbelül 5 éve, még elsőnek CS GO-hoz használtam 2018 körül. SeeMTA v3 TeamSpeaket meg leginkább frakciókhoz használtam csak ami elsőnek 2021 környékén volt. ~

~ Mennyi időt tudnál fordítani a feladataid ellátására? ~
~ Naponta 4-5 óra körüli teljesítményre számíthattok amit a moderátori feladataim ellátására szánnék, de ez természetesen változhat is. Attól függ mennyire vagyok kimerült, de a 4 órát azt fixen tudnám teljesíteni. ~

~ Átlagosan naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken? ~
~ Naponta ahogy a fentiekben is említettem 4-5 óra, ha minden jól megy és van társaság, ha moderátori pozícióban lennék akkor a 4-5 órát természetesen fent lennék a feladataim elvégzéséhez. ~


~ Miért pont téged válasszunk a csapatba? ~
~ Úgy érzem, hogy megfelelő kommunikációs késséggel rendelkezem ezen pozíció betöltésére amire itt szükség is van azt hiszem. Gyorsan fejlődök szóval azzal nem lenne gond a későbbiek során, ha sor kerülne a bekerülésemre és természetesen megfelelő ambícióval is rendelkezem az előre jutás érdekében. ~

~ Miért a TeamSpeak moderátorok csapatához szeretnél tartozni? ~
~ A szerveren eltöltött időm során nagyrészt a TEK-kel foglalkozom és ez mellett nyugodtan tudnám végezni akadálymentesen a moderátori feladataimat, tegnapi nap folyamán felléptem random telefonról napközben TeamSpeak-re és jött egy üzenet, hogy megnyílt a jelentkezés a moderátori csapatba, úgy éreztem meg kell írjam a lapot, mivel ti is írtátok veszteni valóm nincs ezáltal megpróbálkozom ezzel az egésszel, ha össze jönne akkor teljes mértékben oda tenném magam és nem lenne probléma a rám megbízott feladataim vagy kötelezettségeim során azt garantálhatom. ~

~ Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználókat? ~
~ Elsősorban kikérdezném pár RolePlay / TeamSpeak szabályzatból, ha helyesen válaszolt a kérdéseimre avagy ő felsorolt pár jó szabályt akkor Civil rangban részesíteném, de ha nem sikerül jól válaszolnia a kérdéseimre vagy nem tud pár RP/TS3 szabályt akkor egy 5 perc erejéig áthúznám őt a tanuló szobába, hogy áttanulmányozza egy kicsit a szabályzatot, ha minden sikerrel zárult akkor megkérdezném, hogy esetleg van-e bármi kérdése a TeamSpeak 3-al kapcsolatban vagy akár a szerverrel kapcsolatban, ha van természetesen minden tudásomat bevetve segítenék neki. ~

~ Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt! ~
~ - Tilos mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása!
- Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek, stb.) kiadása, ezek felhasználása!
- Tilos Moderátor / Admin elől kilépni! ~


~ Ismeretség a csapaton belül, referenciáid. ~
~
@MEDNIGHT az az személy aki jelenleg még Próbaidős Moderátor, de egy nagyszerű ember akit örülök, hogy megismerhettem, Egyben egy kiváló frakció tagja lehetek ami nem más, mint a Terrorelhárítási Központ amire büszke is vagyok. ~

~ Szerinted miért fontos a moderátorok jelenléte a TeamSpeak szerveren? ~
~ Szinte mindenhol úgy itt is vannak szabályok amiket be kell tartatni avagy fent kell tartani és ehhez elengedhetetlen egy olyan csapat mint a TeamSpeak 3 SeeMTA v3-as moderátori csapata akik azért vannak, hogy a szabályokat betartatják esetlegesen a szabálytalanságokat megelőzzék valamilyen módon vagy szankcionálják a szabályt szegőket, de természetesen nem csak ilyen feladatokra alkalmasak a moderátorok hanem, hogy segítsék az újjonan jövő emberek betekintését a szerverre. A szerver színvonal megtartása is egy főbb cél amikben nagyvonalakban hozzájárúlnak a moderátorok is. ~

~ Mutasd be magad 5-10 mondatban. ~
~ Hajdu Erik Imre vagyok 19 éves hamarosan töltöm a 20. életévemet, legfőképp az Erik-et használom mindenhol, de a haveri kör Treiko (Trejkó) -nak szokott becézni. Mondhatni vidéki gyerek vagyok, Pesttől körülbelül 50km-re lakom egy városban, tavaly végeztem el a rendvédelmi szakgimnáziumot ahol közszolgálati ügyintéző és Személy- és Vagyonőr szakképesítést szereztem meg. Nagyjából 5 éve csöppentem bele nyáron a mezőgazdasági életbe ahol elég hamar gépkezelőnek tudhattam magam a saját gazdaságunkban és eléggé bejövős volt számomra. Ezáltal tavaly mikor elvégeztem a gimnáziumot nem tanultam tovább és elmentem egy nagyobb céghez dolgozni, mint mezőgazdasági gépkezelő, őszintén eléggé jól fizet és szeretem is, szóval nem bántam meg, hogy nem tanultam tovább. Egyszer nagy vágyam volt, hogy egyszer a Nemzeti Nyomozo Iroda állományába bekerülhessek, de ami késik nem múlik szokták mondani és úgy érzem, hogy még ez az út sem veszett el, bármi megtörténhet. Természetesen nekem is vannak hobbijaim amik feltöltenek energiával és ide sorolhatnám a labdarúgást is szépen fogalmazva, megjártam az NB2-is de egy kisebb térdsérülést követően meg a kevés szabadidő miatt felhagytam a focival és a mindennapi maradék időmet mostanság a számítógépezés teszi ki mint hobbi ami egyrészt jó, de valamikor azért az ember vágyik egy kis szabad levegőre, olykor-olykor elszoktam járni illegális gyorsulgatásokra ami néha csekkel végződik meg pár ponttal, de ez benne van, ezesetben minden jóban van valami rossz. ~
 
Utoljára szerkesztve:

MEDNIGHT

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 05.
161
207
18
SZKSFHRVR
V4 karakter
Tyreek Hayes
LV karakter
Liliane Baldwin
Szia!
Először is nagyon örülök, hogy megírtad ezt a lapot.
Körülbelül 1 hónapja ismertelek meg, azóta szinte minden nap beszélünk.
Nagyon jó gyerek vagy, és látom benned azt a potenciált, hogy a moderátori feladataidat kiválóan ellátnád.
Én csak TÁMOGATNI tudlak.

Sok sikert kívánok!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Treiiko

fücsi

Újonc
2023. 03. 16.
11
3
V4 karakter
Chase River
Szia!
Nagyon jó lapot írtál szerintem. Mindent választ kellően kifejtettél, megfogalmaztál. Lapodat mindenképpen TÁMOGATOM!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Treiiko

_Foxii_

🕊 Ami nem öl meg, az megerősít. 🕊
2020. 11. 24.
269
1 019
V4 karakter
Zheng Li Wang
Szia! Régóta ismerlek pacek gyerek vagy, ezért én támogatom a lapodat!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Della és Treiiko

davyssh

one day it will all be over
Támogató
2021. 03. 18.
226
322
Gödöllő
V4 karakter
Nathalie Myers
LV karakter
Braydon Logan
Szervusz!
A lapod tetszik, szépen megformáltad. Tartalmas és lényegre törő válaszokat adtál meg.
Remélem láthatlak téged a teamspeak szerveren moderátorként tevékenykedni. Támogatom a lapod, sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Treiiko

Tamaas.

2019. 03. 04.
221
544
V4 karakter
Lola Brauer
Szia barim ismerlek már egy jó ideje és annyit mondhatok az érdekedben, hogy megállnád a helyed a moderátorok között, de ha csak a lapot nézném akkor se mondanék mást, egyszóval TÁMOGATOM és sok sikert.
 

Dynaa

Zöldfülű
Támogató
2020. 02. 08.
216
1 180
V4 karakter
Reyna Keely
LV karakter
Reyna Keely
V2 karakter
-
Szia!
Szerintem lényegre törő és választékosan megfogalmazott lett a lapod; én szívesen látnálak a csapatban.
Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Treiiko

GGery

„When it hurts but it hurts so good”
Támogató
2019. 02. 16.
208
172
V4 karakter
Kiyoshi Nakazato
LV karakter
Scott Rhys
Szia, régóta ismerlek, és szerintem elég jó moderátor lennél. Én mindenféleképpen támogatlak. Sok sikert kívánok.
 
  • Imádom
Reactions: Treiiko
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.