Trefoloni Fabio jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Déévid

Barangoló
2019. 03. 14.
83
36
LV karakter
Wilson Wiliam
V2 karakter
Trefoloni Fabio.
FD-feljlecv2.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Dávidnak 14 éves vagyok.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2018.09.30. 32 nap, 23 óra és 40 perc (47500 perc) ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen.Mind a 2 vel.~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Igen napi 3-4 órát[Kivétel hétvégén.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Dávid vagyok 14 éves.Ebben az évben fogom befejezni az általános iskolát. Autó szerelői pályára készülök. Tavaly nyáron meg lett a jogosítványom sokat szoktam motorozni is. Bütykölni is kell azt a motort és azt én szoktam rajta el végezni. Régen kézilabdáztam most azt abba hagytam egy éve. Szeretek játszani a seemta v2 szerveren. Volt egy bannom sajnos ez miatt ki hagytam egy évet de azóta újra nagy erőve” és kedvel játszók a seemta v2 szerveren. Szeretek új embereket meg ismerni barátokat szerezni. És reménykedem hogy sikerül be kerülnöm a céghez. Voltam már másik frakcióban is mint pl:hells Angelesbe la Costa nostra. Taxi honvédség. Remélem itt is sikerül meg állnom a helyem.Köszönöm hogy el olvasta további szép napot.~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Trefoloni Fabio.~


Születési helye, ideje:
~ 1994.02.21. Lossantos hajnali 2 órakor.~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Szakmunkás Technikum éretségivel. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Azért szeretnék mert értek az autó szereléshez. Othon sokat foglalkoztam vele. Szeretek csapatban dologzni. És szeretnék új embereket meg ismerni. És régebb óta szerettem volna csatlakozni csak mindig másfele vitt az utam.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Trefoloni Fabio vagyok. 28 éves vagyok. Lossantosban születtem 1994.02.21.. Nehéz anyagi helyzete volt a családomnak. Anyukám 2 állásban dolgozott apukám autószerelő volt. Gyerekkoromban sokat szerelgettem édesapammal. Meg tanított az alapokra és elég jól ment. 7 éves koromban elkezdtem járni az általános iskolába elég jó jegyeim voltak. Nem buktam meg egyszer sem és el végeztem a 8 általánost. Utánna mentem autószerelőnek tanulni. Fel is vettek 5 éves technikumot adó képzés. El végeztem az iskolát utánna az utam elég más fele kezdett el menni. Autókkal foglalkoztam utánna is csak a kereskedésével eladásával. Későbbiekben lett egy taxi cégem. Egy ideig elég jól ment addig a család is jól állt anyagilag. Most be csődölt a cég megint munka után nézek. Szeretnék az autószerelői szakmában elhelyezkedni és bízom benne hogy sikerül is. Köszönöm hogy el olvasta az önéletrajzomat remélem elnyerte a tetszésüket. További szép napot kívánok.~

Aláírás:
Trefoloni Fabio
 
Utoljára szerkesztve:

zozo117

Zöldfülű
Támogató
2021. 02. 05.
197
228
bit.ly
LV karakter
Toby Mcloone
V2 karakter
Anthony Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2021.11.18.) 20:45-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot!
- ))

XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: Déévid
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.