Treey G Brewster - R3HABS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SaweY

Újonc
2020. 12. 03.
10
30
V4 karakter
Sofia Carter
LV karakter
John Crusader
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Treey G Brewster >

Panaszolt fél admin neve:
< R3HABS >

Panasz pontos megfogalmazása:
< szóval. Egy gyerekhez beültünk a kocsiba, erre ő kivitt a világ végére. Videozgatni akartunk aztán leestem a hegyről és rip. Aztán 1 óra múlva az admin odagetel és a csavora mondtam hogy nonos, közbe amit csinált arra értettem. Na ez lényegtelen kaptam OOC minősítést de az nem is érdekel, viszont magamnak is kikérem hogy nem direkt haltam meg, erre betesz minden bizonyíték nélkül öngyilkos RPre. Aztán megakarom vele beszélni és csak kickel. Nem azért de az admin ha ügyet intézi akkor ne hagyja félbe. Aztán igen kérdezte megöltuk egymást? (Ezt a csávó) erre mondom a-a. Viccből mondom neki hogy leugrottunk a szikláról. És ez miatt arra is kapok jailt, miközben nem volt ilyen. >

Bizonyítékok:
< ezt a tények bizonyítják, külön nem tudom bizonyítani. És semmi bizonyíték nincs hogy leugrottunk, viszont nem akar megbeszélni semmit, csak kickel. Mert azt írtam hogy "leugrottunk a szikláról" ez nem bizonyít semmit, hiába mondtam 20szor hogy vicc nem értik meg. Tehát most not really dolog miatt ülnöm kéne. Az adminisztrátor feladata megoldani a dolgot, nem ellapitani kell. És mondta nem akar kiszedni jailből, mondom neki nem is az kell csak ne ok nélkül üljek plussz időt. Ennyi kérésem csak lehet hogy beszéljük meg és ha nem is vesz ki legalább ne plusszokat üljek a semmi miatt.

Megjegyzés:
< Amennyiben az admin betudja bizonyitani hogy csináltam volna ilyet, azt tegye meg log/kép/videó formájában. Vagy ne is kelljen részesülnöm ok nélkül plussz jailban. >
 
  • Szomorú
Reactions: R3HABS
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.